evim türkiye

Almanya'daki Evim Türkiye Fuarı kapılarını açtı

Sektörden Haberler 08.02.2019 14:41

Almanya’nın Düsseldorf kentinde 8-10 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek EvimTürkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı kapılarını açtı.

Yurt dışında yaşayan Türklerle Türk gayrimenkul firmalarını buluşturan “Evim Türkiye Fuarı”, Almanya'nın Düsseldorf şehrinde başladı. 

Yurt dışında yaşayan Türklerle Türk gayrimenkul firmalarını buluşturan “Evim Türkiye Fuarı” Düsseldorf'da başladı. Fuara Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank'ın yanı sıra, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, Türkiye'nin Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın, İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, aralarında sanat ve spor dünyasından ünlülerin de olduğu çok sayıda kişi katıldı. İhlas Yapı Almanya'daki emlak fuarına stant ile katılarak projelerini tanıttı. 

8-10 Şubat 2019 tarihlerinde Almanya'da düzenlenecek olan Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'na Türkiye'den de birçok Türk proje stantları ile katılım gösterdi. 

Bu yıl ilk kez düzenlenen EvimTürkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı ile Türk projeler Almanya'daki  gurbetçi vatandaşlara ve Alman yatırımcılara tanıtılacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve İstanbul Ticaret Odası'nın desteğiyle Almanya'nın Düsseldorf kentinde 8-10 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan fuara Almanya'daki vatandaşların uygun şartlarda ev almaları hedefleniyor.