Adana İnşaat 2016

Adana İnşaat 2016, 18 Şubat’ta başlıyor

Sektörden Haberler Emine Pile 12.02.2016
İnşaat sektörünün Adana bölgesindeki en büyük buluşması olan Adana İnşaat 2016 18-21 Şubat 2016 tarihlerinde düzenleniyor.
Adana İnşaat 2016 10. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı, bu yıl 18-21 Şubat 2016 tarihlerinde yapılacak. 

TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş.  tarafından, Çukurova Fuarcılık A.Ş. ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen, Adana İnşaat Fuarı, Adana Yapıda Yenilikler, Dekorasyon, Tadilat, Yenileme ve Teknolojileri Fuarı, Adana IHS 2016 – Adana 9. Isıtma Soğutma Havalandırma Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Fuarı ve Adana Kent 2016 – 8. Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri, Çevre Teknolojileri ve Spor Tesisleri Fuarı, eş zamanlı olarak TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek. 

Ersözlü: “ Adana İnşaat Fuarı, sektöre büyük ivme kazandıracak”

Tüyap Adana Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Sayın İlhan Ersözlü “Adana İnşaat Fuarı, bölgemizdeki büyük ve elit firmaların varlığı, fuarın Adana'da düzenleniyor olmasını önemli kılmakta ve bu anlamda fuarı sektörün büyük buluşması haline getirmektedir.  Adana İnşaat, Yapıda Yenilikler, IHS ve Kent Fuarları, bölgesel anlamda sektörün en önemli pazarlama etkinliği olacak ve sektörün iç dış satışlarına önemli katkılar sağlayacak. Fuarımızın ilgili sektöre ilgili yapılan tanıtım ve pazarlama faaliyetleri çerçevesinde yurt dışında Tüyap'ın Mısır, Rusya, Bulgaristan, Gürcistan, İran, Makedonya ofisleri aracılığı ile bölgelerden konu ile ilgili işadamları fuara davet edilmiştir. Yurtiçinden ise Adana, Mersin, Niğde, Kayseri, Kahramanmaraş, Osmaniye, Şanlıurfa, Gaziantep, Kilis, Konya, Nevşehir, Aksaray, Malatya, Karaman ve Hatay başta olmak üzere 40'a yakın ilden gelecek İnşaat Mühendisleri, Makine Mühendisleri, Mimarlar,  Müteahhitler ve İş Adamaları katılımcı firmalarımızla iş bağlantıları kuracaktır" açıklamasında bulundu. 

Adana İnşaat