15. Gayrimenkul Zirvesi

15. Gayrimenkul Zirvesi'nde sektörü buluşturdu

Sektörden Haberler Emine Pile 05.05.2016
GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) tarafından 10 Mayıs’ta gerçekleştirilen Gayrimenkul Zirvesi 15. kez düzenlendi.
Gayrimenkul sektörünün önce gelen sivil toplum kuruluşu GYODER, ‘İşimiz MeTrekare' teması ile 15. kez sektör liderleri ile buluştu. Bu yıl 15. kez sektör liderlerini aynı çatı altında toplayan Gayrimenkul Zirvesi bugün Raffles Hotel İstanbul'da yapıldı.

2000 yılından bu yana zengin içeriği, sektörü yakından ilgilendiren konu başlıkları ve önemli konuklarıyla dikkat çeken Zirve'ye önemli konuklar katılım gösterdi. Alanında uzman yerli ve yabancı değerli isimleri ağırlayan 15. Gayrimenkul Zirvesi'nde “Yabancı Yatırımcılar Gözüyle Türkiye'de Gayrimenkul Sektörü”, “Metrekare ve Yeni Jenerasyon İlişkisi”, “Rakamlar Bize Ne Söylüyor? “, “Metrekarenin Evrimi ve Yönetimi” gibi sektörün en ilgi çeken konuları konuşulup tartışıldı. 

"İşimiz Metrekare" temasıyla düzenlenen zirvede metrekarenin yaşamımızın her alanında olduğu dile getirilirken, bu yıl gayrimenkul sektörünün geleceğine yön verecek konular tartışıldı.

Gayrimenkul haberciliği konusunda başarılı işlere imzalar atan 15 Gayrimenkul Zirvesi'nin sponsorlarından Emlaktasondakika.com, dev Zirve'yi CANLI olarak yayınladı. Sektörün önde gelen isimleri ile röportajlar gerçekleştirerek bu yıl da Zirve'nin nabzını tutuldu. 

15. gayrimenkul zirvesi GYODER Gayrimenkul Zirvesi Aziz Torun