Work Up/5.50

Work Up’ın havalı ofisleri iş hayatına dinamizm getirecek!

Ofis 23.04.2015 11:38

Tatar Yapı tarafından Ümraniye Şerifali’de İstanbul Finans Merkezi bölgesinde hayata geçirilen Work Up/5.50, yeni nesil bir iş deneyimi sunacak.

İnşaat ve gayrimenkul sektörünün önemli firmalarından Tatar Yapı, ofis projesi Work Up/5.50 ile bölgenin en dikkat çekici projeleri arasında yerini aldı. 

Farklı mimari yapısı, fonksiyonel çalışma alanları, sosyal üniteleri ve gizli bahçesi ile iş dünyasına estetik ve lüksü birarada sunan Work Up firmalara özel alternatifler sunuyor. 

Toplam 1.400 metrekare ofis alanına sahip bulunan proje, bulunduğu lokasyon ile de ulaşım kolaylığı sağlıyor. İstanbul Finans Merkezi'ne 2 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 10 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 13 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne 25 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20 kilometre mesafede yer alan yeni nesil ofis projesi Work Up, istediğiniz yere trafiğe takılmadan kolayca ulaştırıyor.

Ofis alanlarının 220 metrekare ile 227 metrekare arasında değişiklik gösterdiği projede teslimlerin ise Ekim 2015'te yapılması planlanıyor. 

HEM ÇALIŞIN HEM KAZANIN!

Çift katlı özel otoparkları bulunan ve ayrıcalıklı concierge hizmetleri sunan Work Up, yatırım açısından bölgenin en dikkat çeken projeleri arasında bulunuyor. Kendi alanında profesyonel hizmet veren projede metrekare fiyatı ise 5 bin liradan başlangıç gösteriyor.