Meydan Dükkanları / Makro İnşaat - Akyapı

Makro İnşaat - Akyapı firmasının Meydan Dükkanları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Meydan Dükkanları

Meydan Dükkanları’nda açık artırma fırsatı

Ofis Zeynep Karabağ 05.03.2015
Makro – Akyapı Pazarlama Satış Koordinatörü Olkan Güneş, yatırımcılar için açık artırmaların fırsatlar barındırdığını söyledi.
Bugüne kadar Türkiye'de 2000'ün üzerinde açık artırma yöneten Makro – Akyapı Pazarlama Satış Koordinatörü Olkan Güneş, 15 Mart'ta gerçekleşecek açık artırmadaki fiyatların Emlak Konut tarafından piyasa koşullarının altında belirlendiğini ifade etti.

Başakşehir'in Yeni Merkezi'nde Makro – Akyapı Ortak Girişimi tarafından inşa edilen Meydan Dükkanları, 15 Mart'ta açık artırmaya çıkıyor. Türkiye'nin ilk planlı kent meydanı olan ve 1 milyonluk şehrin çekirdeği konumundaki Meydan Dükkanları, 240 bin TL'den başlayan muhammen bedellerle açık artırmaya sunuluyor. 

Açık artırmanın hem yatırımcılar hem de dükkan sahibi olmak isteyenler için önemli avantajlar sunduğunu söyleyen Makro – Akyapı Ortak Girişimi Pazarlama Satış Koordinatörü Olkan Güneş, açık artırma dolayısıyla fiyatların piyasa fiyatlarının altında tutulduğunu belirtti. Yatırımcıların düşük fiyatları fırsata çevireceğini ön gördüklerini belirten Olkan Güneş, kendi dükkanına sahip olmak isteyen işletmeciler ve küçük yatırımcıların da fırsat yakalamak için Emlak Konut'un düzenlediği açık artırmaları takip etmelerini önerdi.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=meydan+d%c3%bckkanlar%c4%b1'>meydan dükkanları</a>

Bugüne kadar 2000'in üzerinde açık artırma yöneten Güneş Emlak Konut'un ticari alanlarda sunduğu açık artırmalar için şöyle konuştu, “Emlak Konut tarafından fırsat eşitliği sağlamak adına gerçekleştirilmesi zorunlu tutulan açık artırmalar genellikle çok uygun muhammen bedellerle başlatılıyor. Muhammen bedeller Emlak Konut tarafından belirleniyor. Meydan Dükkanları'nın ekspertizlerini inceleyecek olursanız dükkan fiyatlarının önemli oranlarda düşük tutulduğunu görürsünüz.”

Meydan Dükkanları projesinin Türkiye'nin en seçkin ticari projelerinden biri olduğunu ve fırsat eşitliği adına açık artırmanın bu projede olmazsa olmaz şart olarak Emlak Konut GYO tarafından zorunlu tutulduğunu belirten Güneş, açık artırma için başvuruların 13 Mart'ta sona erdiğini belirtti. Dükkanlara olan ilgiden memnun olduklarını kaydeden Güneş, ön başvuruların Meydan Dükkanları web sitesi üzerinden yapılabildiğini söyledi.

Meydan Dükkanları İletişim Bilgileri;

Web: http://www.meydandukkanlari.com/
Telefon: 444 61 71 

 

Olkan Güneş meydan dükkanları