dap yapının dap vadisi projesi

Dap Vadisi Bedava Ofis Konsepti nedir?

Ofis 23.10.2014 11:30

Dap Vadisi Bedava Ofis Konsepti, ofislerdeki ekstra masraf yükünden kurtarıyor

Dap Yapı'nın Bedava Ofis Konsepti ile tanıttığı Dap Vadisi projesi Çağlayan bölgesinin çehresini değiştiriyor. Beda Ofis Konsepti ile ofisler ekstra masraflardan kurtuluyor ve birçok hizmet çok küçük bir rakam karşılığında alınabiliyor.

Dap Vadisi Ofis Yönetim Sistemi ile şirketleri ve ofis sahiplerini masraflardan kurtaracak olan Dap Vadisi'nde 400 bağımsız birim satışa çıktı. Fiyatların 190 bin liradan başladığı Dap Vadisi, 42 bin metrekare arsa üzerinde yer almakta.

Dap Vadisi'nde hangi projeler yer almakta?

Dap Z Ofis

365 bağımsız bölümden meydana gelen projede 361 ofisle birlikte 65 dükkan yer almakta. 8 kat şeklinde tasarlanan projede 11 toplantı odası, 3 konferans salonu, kapalı otopark gibi birçok seçenek bir arada sunuluyor.

Dap İ Ofis

56 ofis ve 13 ticari birim olmak üzere toplamda 69 bağımsız bölümün yer aldığı proje 8 kat şeklinde tasarlandı. İçerisinde mağaza-ofis katı, otopark, ofis katları gibi seçeneklerin yer aldığı projede toplantı odası da mevcut.

Dap Y Ofis

103 ofis ile birlikte 13 ticari birim olmak üzere toplamda 116 bağımsız birimin yer aldığı proje 9 kat şeklinde tasarlandı. 4 toplantı odasının yer aldığı projede ofis katları ve otopark seçenekleri de bulunuyor.

Dap A Ofis

61 ofis ve 12 dükkan olmak üzere 72 bağımsız birimin yer aldığı Dap A Ofis projesinde 8 kat bulunuyor. Ofis katları, otopark ve mağaza-ofis katının bulunduğu projede toplam 6 toplantı odası bulunuyor.

Dap S Ofis

184 ofis ve 19 ticari birim olmak üzere toplam 203 bağımsız birimden meydana gelen Dap S Ofis projesi 12 kat olarak tasarlandı. Proje içerisinde kapalı otopark, 2 mağaza ve 3 ofis katı, giriş, 4 ofis katı bulunuyor.

Bumerang

95 bağımsız birimin bulunduğu Dap Bumerang projesinde kapalı otopark, mağaza katı, giriş, 4 ofis katı ve 5 toplantı odası var.