Business İstanbul / SVR Grup

SVR Grup firmasının Business İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Business İstanbul ofis projesi

Business İstanbul, bölgenin değerini zirveye taşıyacak

Ofis Emine Pile 24.11.2015
İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Kadıköy Göztepe'de E-5 üstünde inşa edilen Business İstanbul, bölgeye büyük katma değer sağlayacak.
Kent yaşamının en merkezi konumunda bulunan, yenilikçi mimari tasarımı ile öne çıkan ve ileri teknolojik ofis donanımı ile iş dünyasına konforlu ve verimli bir çalışma ortamı sunan Business İstanbul, Türkiye'nin en büyük A plus modern ofis projesi olmasıyla fark sunuyor. 2017 Haziran ayında tamamlanacak olan Business İstanbul'un Anadolu Yakası'na büyük katma değer sağlayacağı ve bölgenin değerini zirveye taşıyacağı belirtiliyor. 

Kentsel dönüşümün tek ofis projesi

Göztepe E-5 üzerinde gerçekleştirilen büyük ölçekli kentsel dönüşüm projesinin tek ofis projesi olan Business İstanbul, İki adada altı blok olarak tasarlanıyor ve toplam 270 bin metrekare inşaat alanında 150 bin metrekare  kiralanabilir alana sahip bulunuyor. Yüksek tavanlı, ferah çalışma ortamı sunan modern ofis katları "Shell&Core" tarzında tasarlanan Business İstanbul, dünyada yeni iş konseptleriyle zirveye ulaşan ofis modelini Türkiye'de iş dünyası ile buluşturuyor 

Business İstanbul, kat kullanım kolaylığı da sağlayarak şirketlere tek katta 1.500 metrekareye kadar iş alanı sağlıyor. İstanbul Anadolu Yakası'nın dünya ticaret merkezi olma iddiasıyla fark sağlayan Business İstanbul, global yatırımcıların Türkiye'de büyük ilgi gösterdiği projelerin başında geliyor. Projeyi geliştiren SVR Gayrimenkul Yatırım, 2015 Dubai Cityscape Fuarı'nda küresel yatırımcıların büyük ilgisini çeken Business İstanbul'un beş katının komple satışı fuarda gerçekleştirmiş bulunuyor.

Business İstanbul "Shell&Core"