L’unica,
Haberler / Mobilya / L’unica Oscar Oturma Grubu ile açık havada şıklık!

L’unica Oscar Oturma Grubu ile açık havada şıklık!

Mobilya 23.03.2021 10:23

Sadeliğin şıklıkla buluştuğu L’unica Oscar Oturma Grubu, rahatlığıyla da oldukça iddialı.

Açık havanın ruhunu değiştiren bahçe mobilyası markası L'unica, Oscar Oturma Grubu'nun tasarımıyla göz dolduruyor. Bahçe, balkon ve teraslarda zamansız bir şıklık vadeden Oscar Oturma Grubu, zarif ayak formuyla da yalın bir natürellik sunuyor. Geniş oturma alanı ve rahat minderleriyle iddialı olan Oscar Oturma Grubu, her türlü hava koşuluna dayanıklı teak ağacının kusursuz birleşiminden oluşuyor.

Sıradışı çizgisiyle açık hava mekânlarında adından söz ettiren L'unica, 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan Oscar Oturma Grubu ile bahçe, balkon ve teraslarda zamansız bir şıklık vadediyor. İddialı bir görünüme sahip olan Oscar Oturma Grubu, geniş oturma alanı ve minderleriyle kusursuz konfor sağlıyor. Her türlü hava koşullarına dayanıklı teak ağacının kusursuz birleşiminden oluşan Oscar Oturma Grubu, zarif ayak formuyla ise yalın bir natürellik sunuyor.

Sadeliğin şıklıkla buluştuğu Oscar Oturma Grubu'na, L'unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent'te bulunan showroom‘undan ulaşmak mümkün.