maritbet girişmaritbet
L’unica’dan yaz bahçelerinin olmazsa olmaz ürünleri!

L’unica’dan yaz bahçelerinin olmazsa olmaz ürünleri!

Havaların giderek ısındığı ve keyfin bahçelere taşındığı bugünlerde yaşam alanlarının bir parçası olan bahçeler artık konfor ve şıklığın bir arada sunulduğu en önemli buluşma noktaları… 

Yazı dışarıda geçirmek isteyen ama rahatlığından da ödün vermek istemeyenlerin tercihi ise konfor ve estetiğin harmanlandığı dış mekân ürünleri oluyor. Tabiatın enerjisinden daha fazla yararlanmak, odalardan çok doğanın özgürlüğünü seçmek içinse bazı ürünler çok önemli. Tam da bu noktada dış mekân dekorasyonun olmaz olmaz ürünleri en çok merak edilen konuların başında geliyor. Kaliteli olduğu kadar şık, dayanıklı olduğu kadar rahat ürünlerin öne çıktığı mobilyaları, açık hava mekânlarına prestij katan L’unica’nın Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Ali Samantır anlatıyor.

En keyifli anlara eşlik edecek bir oturma grubu

Açık hava dekorasyonunun ana ürünleri arasında yer alan oturma grupları, genellikle bahçelerin odak noktasında konumlanıyor. Rahat ve geniş mobilyaların yanı sıra minimal ve doğal dokuların da tercih edildiği bu ürün grubunda, uzun yıllar sağlamlık garantisi öne çıkan özellikler arasında yer alıyor. Dinlenmek, oturmak, uzanmak, keyifli bir sohbet için kullanmak ya da çalışmak için ideal alanı oluşturan oturma grupları, bahçeleri adeta bir salona çeviriyor. Dış mekân koleksiyonlarıyla fark oluşturan L’unica ise Enjoy Oturma Grubu ve Padova Oturma Grubu ile bahçelerin odak noktası için rafine seçimler sunuyor. Klasik severlerin tercihi olan Enjoy Oturma Grubu, ikonik detaylarla dikkat çekerken farklı ve özgün tasarım tutkunları aradığı tüm kriterleri Padova Oturma Grubu’nda buluyor.

Herkesi aynı sofrada buluşturacak bir yemek masası

Bahçelerde kurulacak en kalabalık sofralar için de yaz akşamlarında yapılacak aile yemekleri için de olmazsa olmaz ürünler arasında yemek masaları geliyor. Farklı ihtiyaçlara cevap verebilen açılır masalardan çizgi üstü dizaynlara kadar birçok tasarıma ev sahipliği yapan L’unica ise Flow Masa ve Pebble Masa ile hem estetik hem de fonksiyonel iki seçenek sunuyor. Flow Masa, doğal ve modern dokunuşlarla bahçelerin yıldızına dönüşürken Pebble Masa şıklığıyla en davetkâr sofralar için gerekli alanı sağlıyor.

Konfora seviye atlayan sandalyeler

Masaların en rahat eşlikçileri olan sandalyeler hem açık hava koşullarına karşı dayanıklı olabilmesi hem de uzun yıllar konforlu bir oturma deneyimi sunabilmesi açısından oldukça önemli. Bu noktada birinci sınıf kalitesiyle öne çıkan L’unica, Sun ve Effe Sandalye seçenekleriyle yağmur, nem, rüzgâr, güneş gibi dış faktörlere karşı yüksek dayanıklılık sunuyor. Modernist ve cesur bir tasarım anlayışıyla hayat bulan Effe Sandalye’nin yanı sıra Sun Sandalye, profesyonel işçiliği ve geniş oturma alanı ile rahatlığa seviye atlatıyor.

Eğlenceli ve rahat keyif ürünleri

Güneşin tadını çıkarmak, rüzgârı hissetmek ve daha özgür olmak için tercih edilen açık havada enerjiyi ve eğlenceyi yükseltmek için devreye keyif ürünleri geliyor. Birbirinden özel keyif ürünleriyle bahçede geçirilen her anı özel kılan L’unica ise Enjoy Sallanan Sandalye ve Muse Uzanma Koltuğu ile açık havada eğlencenin ritmini yükseltmeye hazırlanıyor. Keyif denilince ilk akla gelen ürünlerden olan Enjoy Sallanan Sandalye hem kısa bir şekerleme hem de rahatça kitap okumak için ideal bir alan oluştururken Muse Uzanma Koltuğu ise kahve ya da soğuk içecekleri yudumlayıp dinlenmek adına tüm koşulları sağlıyor.

Dekorasyonu tamamlayacak aksesuarlar

Yaşam alanlarının bir uzantısı olarak görülen ve evin bir odasına dönüşen bahçelerde güçlü bir dekorasyon oluşturmak için her detayı düşünmek gerekiyor. Dış mekân stiline imza dokunuşlar yapan L’unica ise geniş ürün portföyü ile bahçede ihtiyaç duyulacak tüm aksesuarları bir arada sunuyor. Kalitesi ve pratik kullanımıyla mangal severlerin hayır diyemeyeceği Napoleone Barkekü ile açık havanın eğlencesine keyif katan L’unica, Les Jardins Aydınlatma ile yaz akşamlarının karanlığına meydan okuyor. Bahçe düzenlemesi için estetik saksı seçenekleri de sunan marka, görkemiyle etkileyen Dream Saksı ve sadeliğiyle göz dolduran Kuba Saksı ile bahçe şıklığını tamamlıyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Bahçe ve balkon ürünlerinde alışveriş trendleri neler?
  • 22.07.2022 10:44

Bahçe ve balkon ürünlerinde alışveriş trendleri neler?

Trendyol kullanıcıları, bu yaz en çok dış mekan bitkileri, oturma grupları, şems ...

L’unica’dan mangal tutkunu babalara özel hediye!
  • 13.06.2022 10:25

L’unica’dan mangal tutkunu babalara özel hediye!

Dış mekân dekorasyonun modern temsilcisi L’unica, Babalar Günü’nde açık havanın ...

L’unica’dan yaz bahçelerinin olmazsa olmaz ürünleri!
  • 04.06.2022 14:26

L’unica’dan yaz bahçelerinin olmazsa olmaz ürünleri!

Havaların giderek ısındığı ve keyfin bahçelere taşındığı bugünlerde yaşam alanla ...

Açık hava keyfinin en şık ve konforlu hali: L’unica Averi Oturma Grubu
  • 23.05.2022 17:23

Açık hava keyfinin en şık ve konforlu hali: L’unica Averi Oturma Grubu

İmza attığı koleksiyonlarla açık hava dekorasyonunda ezber bozan L’unica, yeni A ...

Tepe Home, 2022 sezonu bahçe koleksiyonuyla dikkat çekiyor
  • 23.05.2022 16:45

Tepe Home, 2022 sezonu bahçe koleksiyonuyla dikkat çekiyor

Havaların ısınması ve yaz aylarının gelişi ile bahçe mobilyalarına olan ilgi her ...