L’unica bahçe mobilyaları
Haberler / Mobilya / L'unica ile havuz başında konfor zamanı!

L'unica ile havuz başında konfor zamanı!

Mobilya 22.06.2021 11:34

L’unica, yeni koleksiyonunda yer alan ve havuz keyfini taçlandıran ürünleriyle kapalı alanlarda geçen uzun ve stresli zamanları unutturacak.

Açık havada vakit geçirmeyi çok daha keyifli hale getiren bahçe mobilyaları markası L'unica; 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan şezlonglar, duşlar, daybedler, uzanma koltukları, salıncaklar, sehpalar ve şemsiyelerle havuz başında kalitesiyle fark oluşturuyor. Kendi ürünlerinin yanı sıra Türkiye'ye getirdiği dünyaca ünlü markalarla da dikkat çeken L'unica; birbirinden şık ve konforlu geniş ürün yelpazesiyle güneşin ve havuzun tadını doyasıya çıkarmaya ve tüm yılın yorgunluğunu atmaya davet ediyor.

Estetik tasarımlarıyla konforu havuz kenarlarına taşıyan Türkiye'nin önde gelen bahçe mobilyaları markası L'unica; sıcak yaz günlerinde havuz başında keyif yapmak, aile ve dostlarla kaliteli zaman geçirmek ve bir yandan dinlenirken bir yandan eğlenmek isteyenleri cezbediyor. 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan şezlongları, duşları, daybedleri, uzanma koltukları, salıncakları, sehpaları ve şemsiyeleriyle havuz keyfini ikiye katlayan L'unica, kendi ürünlerinin yanı sıra Türkiye'ye getirdiği dünyaca ünlü markalarla da dikkat çekiyor.

Havuz başında kalitesiyle fark oluşturacak ve keyfinizi taçlandıracak L'unica ürünlerine, markanın İstanbul Levent'te bulunan showroom‘undan ve Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ulaşabilirsiniz.