marmara evleri 4 projesinde peyzaj
Haberler / Konut Projeleri / Yeni yaşam, yeni konfor, yeni doğal!

Yeni yaşam, yeni konfor, yeni doğal!

Konut Projeleri 29.10.2020 17:46

Geniş konut alternatifleri, yüksek malzeme kalitesi ve yemyeşil peyzajı ile Marmara Evleri 4'te yeni bir hayatın kapısı aralanıyor.

İhlas Yapı-Kiler GYO ortaklığında hayata geçirilmekte olan Marmara Evleri 4 projesi, barındırdığı özellikleriyle konut sahiplerine yeni bir yaşamın kapılarını aralıyor. Yüksek kalitede kullanılan ürünleriyle maksimum konforun sağlandığı proje, geniş yeşil alanlarıyla da öne çıkıyor.

126 metrekareden başlayan ve 204 metrekareye kadar yükselen konutların yer aldığı Marmara Evleri 4 projesinde konutların yanı sıra tüm ihtiyaçlara cevap verecek dükkanlar da bulunuyor.

ihlas marmara evleri 4 projesinin blokları

Marmara Evleri 4 projesinde çocuk oyun parkı, açık spor alanları, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çok maksatlı eğitim salonları, mescit, taziye evi, bay ve bayanlara özel çifter fitness salonu, hamam ve sauna gibi faaliyet alanları yer alıyor. 24 saat güvenlik hizmetinin sunulacağı Marmara Evleri 4 projesinde elektrik kesintilerine karşı jeneratör hizmeti ve her daireye özel olarak kapalı otopark gibi lüks seçenekler bir arda sunuluyor.