Yedi Mavi / Gül Yapı - Kalkavan Yapı - Hasan Sever İnşaat

Gül Yapı - Kalkavan Yapı - Hasan Sever İnşaat firmasının Yedi Mavi projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Yedi Mavi

Yedi Mavi'de 120 aya kadar 0,70 faiz oranı uygulanıyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 17.11.2016
Yedi Mavi projesi, denize sıfır konumu ve lüks konut tanımına getirdiği yeni anlayışla ön plana çıkıyor.
Zeytinburnu sahilinde hayata geçirilen Yedi Mavi, lansmana özel avantajlı fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle dikkat çekiyor. Yedi Mavi projesinde yüzde 5 peşinat yanı sıra 120 aya kadar 0,70 faiz oranı uygulanıyor. 

Şehir ve denizle birleşen sıra dışı bir mimarinin oluşturulduğu Yedi Mavi'de üst seviyede yaşam kalitesine sahip rezidanslar, farklı perspektifler sunan panoramik teraslar, havaalanına 10 dakika mesafede sahil şeridinde apart otel, sosyal yaşamın yeni adresi Mavi Ada, gösterileri ve etkinlikleriyle cazibe merkezi Mavi Meydan, alışverişte modanın yeni vitrini Mavi Cadde yer alıyor. 

Denizin kokusunu şehrin dokusuyla harmanlayan Yedi Mavi, artık Belgradkapı, Silivrikapı, Mevlanakapı ve Topkapı gibi İstanbul'un tüm kapılarından denize açılan şehrin altın kapısı olarak tanımlanıyor. 

Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığında inşa edilen Yedi Mavi, 1047 daireden meydana geliyor. TOBB arsası üzerine kurulan projede, 1+1'den 5+1'e değişen daire tipleriyle farklı yaşam seçenekleri sunuluyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Yedi+Mavi'>Yedi Mavi</a> iç plan

Yedi Mavi içerisinde; rezidans hizmetleri, rıhtım hizmetleri, havaalanı transfer hizmeti, elektrikli araç şarj istasyonu, alışveriş ve paket taşıma servisi, saatlik şoför hizmeti, özel kurye, ambulans hizmeti, evcil hayvan bakım ve veteriner hizmeti, spor aktivite alanı mevcut. 

Tabanlıoğlu Mimarlık imzasıyla tasarlanan Yedi Mavi'de teslimler 2018 yılının Aralık ayında gerçekleştirilecek. Proje, 63 bin 500 metrekare arsa üzerine kuruluyor. Yüzde 80'i deniz gören Yedi Mavi'nin metrekare birim fiyatı ortalama 13 bin TL olarak belirtiliyor.

Yedi Mavi zeytinburnu sahil projesi