yalı ataköy

Yalı Ataköy’e taşınmaya hazır mısınız?

Konut Projeleri 29.04.2016 17:47

Özyazıcı İnşaat’ın ihale ile TOKİ’den satın aldığı dev arazi üzerinde inşa edilen Yalı Ataköy büyük yankı uyandıracak.

Ataköy sahil şeridinin en özel köşesinde hayata geçirilen Yalı Ataköy projesi doyumsuz manzarası ile göz alıyor. 72 bin 864 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen proje 512 daireden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere 5 farklı daire seçeneği ile birbirinden özel alternatifler sunan proje eşsiz bir doğaya kapı açıyor.

ATAKÖY SAHİLDE, TAŞINMAYA HAZIR TEK PROJE!

Tasarımı Alpar Mimarlık tarafından yapılan Yalı Ataköy, Bakırköy Galeria AVM'nin yanında yükseliyor. Şehrin telaşlı yaşantısından uzak olan Yalı Ataköy projesi deniz manzarası ile hayran bırakıyor. Marmara'nın doyumsuz manzarasına bakan proje, kolay ulaşım sağlayan bir güzergahta bulunuyor.

Ataköy sahilinin yeni gözdesi olan Yalı Ataköy, taşınmaya hazır tek proje olarak dikkat çekiyor. Yani Yalı Ataköy'den daire, ev-ofis satın alanlar hemen taşınabiliyor ve bu keyfi hiç beklemeden yaşamaya başlıyorlar.

Zengin sosyal olanakları bulunan Yalı Ataköy, açık-kapalı havuzu ve spor salonu ile yaz-kış spor yapma olanağı sunuyor. Spor sahalarına ek olarak güneşlenme alanları, buhar odaları, sauna, fitness gibi birçok olanak da Yalı Ataköy'ün içerisinde mevcut. Çocukları da düşünen Yalı Ataköy'de geniş ve eğlenceli bir çocuk oyun alanı da bulunuyor.

Emlaktasondakika.com/Emine Pile