Yeşillikler içinde We Haliç bloklarının kuşbakışı görünümü

We Haliç 1.2 milyarlık yatırımla yükseliyor

Konut Projeleri 12.10.2017 14:38

Ilgın İnşaat’ın yeni projesi We Haliç master planlı ilk kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçti.

TOKİ ve Emlak Konut'un en büyük müteahhitlik firmalarından olan Ilgın İnşaat, Gaziosmanpaşa Belediyesi'yle Türkiye'nin master planlı ilk kentsel dönüşüm projesi We Haliç'i hayata geçirmek için çalışmalara başladı. 58 bin 500 metrekarelik alanda yükselen proje 1,2 milyarlık yatırımla inşa ediliyor.

Gaziosmanpaşa – Eyüp sınırında yükselmeye başlayan proje de gayrimenkul sektörünün en önemli sertifikalarından, Uluslararası Çevre Dostu Mahalle sertifikası olan “LEED ND GOLD” sertifikasının gereklilikleri uygulanacak.

Alternatif daire seçenekleri

11 blokta bin 57 daire ve 27 ticari üniteden meydana gelen We Haliç projesi yatırımcıya stüdyo daireden 5+1'e kadar uzanan daire seçenekleri bulmak mümkün.

Daire fiyatları 362 bin ila 1 milyon 54 bin arasında değişen projenin teslim tarihi Ocak 2020 olarak planlanıyor.

We Haliç şehrin merkezinde

Şehrin kalbinde olarak yorumlanacak bir lokasyona sahip olan We Haliç, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 8, Atatürk Havalimanı'na 10, Mecidiyeköy'e 7 dakika uzaklıkta. 

Osmanlı mimarisinin izlerini taşıyor

Pierre Loti, Tarihi Yarımada ve Haliç'e hakim manzarasıyla yatırımcıların dikkatini çeken proje eski İstanbul evlerinin ruhunu taşıyacak. Günümüz modern mimarisiyle inşa edilen We Haliç'te Osmanlı mimarisinin detaylarını görmek mümkün.