vadişehir projesinin genel görünümü

Vadişehir, yabancı yatırımcıyı da etkiledi!

Konut Projeleri 07.10.2015 16:31

Başakşehir'in parlayan yıldızı Vadişehir, yerli ve yabancıların gözdesi haline geldi.

İstanbul'da konut sektörünün başkenti haline gelen Başakşehir'in yıldızı Vadişehir'e yerli ve yabancı yatırımcılar yoğun ilgi gösteriyor. Irmak Group, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı, İntes ve Irmakkent ortaklığında inşa edilen proje geniş daireleriyle öne çıkıyor.

4+1'ler tükendi

380 bin metrekarelik şehir parkının yanı başında yer alan Vadişehir'de 1+1 konut bulunmazken evler 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. Mimari konsepti ve geniş yeşil alanlarıyla dikkat çeken Vadişehir projesinde 4+1 evler, yatırımcıdan büyük ilgi gördü ve satışları tamamlandı.

Yabancı ilgisi

Cazip ödeme seçenekleriyle ön plana çıkan Vadişehir'in Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, emlaktasondakika.com mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu. Yabancıların yoğun ilgisi hakkında çarpıcı detaylar aktaran Akgül ‘Projeye başlamadan önce yabancıların ilgisinin fazla olacağını düşünmemiştik. Körfez ülkelerinden, Azerbaycan'dan, Türk Cumhuriyetleri'nden ilgi var. Prensip olarak toplu satış yapmıyoruz. Yabancılar Florya'ya, Etiler'e de gidebilir ancak Başakşehir'de kendilerini rahat hissediyorlar. Suudi Arabistan, Katar, Dubai, Mısır ve Suriyeliler bölgeye yoğun ilgi gösteriyor' ifadelerini kullandı.

Konumuyla öne çıkıyor

Sosyal donatı alanlarıyla dikkat çeken Vadişehir projesi konumuyla da yatırımcılarına büyük avantajlar sağlıyor. Metro ve yapımı devam eden havaray projesinin yanı başında yükselen Vadişehir, 3. Havalimanı ve 3. Köprü bağlantı yoluna yakınlığıyla adından sıkça söz ettiriyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com