Tempo City

Tempo City’de sıfır faiz 60 ay taksit imkanı!

Konut Projeleri 07.12.2018 16:04

Sur Yapı'nın yeni projesi Tempo City, Kağıthane Cendere Caddesi üzerinde yaşamla buluşuyor.

Daha önce aynı bölgede Axis İstanbul adıyla ofis ve alışveriş merkezi projesine imza atan Sur Yapı, Tempo City projesinde 40 bin metrekare inşaat alanı üzerinde 5 bin metrekarelik ticari alana yer veriyor.

Avrupa Yakası'nın en merkezi noktalarından Kağıthane'de konumlanan proje 7 bin 782 metrekarelik alan üzerine inşa ediliyor. 14 ve 15 katlı iki kuleden meydana gelen Tempo City projesinde 217 daire yer alıyor. Projede daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde değişiyor.

Tempo City, lokasyon itibariyle İstanbul'un en merkezi noktası üzerinde bulunuyor. Ayrıca bölgenin ilk AVM'si olan Sur Yapı Axis Kağıthane'ye de komşu konumda bulunuyor. Bunun yanında proje, sosyal tesisleri, fitness salonları, kafeler, restoranlar, mağazalar ve ana yollara olan yakınlığı ile şehir hayatının sosyalliğini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Sıfır peşinat 60 ay taksitlendirme

Şehrin temposuna hayatın en renkli haliyle dahil olmak isteyenler en cazip ödeme olanaklarını Tempo City'de yakalıyor. Sıfır faiz, sıfır peşinatla 60 ay taksitlendirme yapılan projede, 1+1 dairelerin en düşük fiyatı 830 bin TL, 2+1 dairelerin en düşük fiyatı 1 milyon 119 bin TL ve 3+1 dairelerin en düşük fiyatı ise 1 milyon 454 bin TL olarak belirlendi.

Axis Kağıthane'ye komşu

Şehrin merkezinde yer alan konumu ile göz dolduran Tempo City, Maslak'ın yanı başı Cendere'de, Levent ve Mecidiyeköy'e yalnızca 5 dakika mesafede bulunuyor.

Taksim-Sarıyer Metro Hattı'nın yanı başında konumlanmasıyla Avrupa Yakası'nın iş ve eğlence merkezlerine dakikalar içinde ulaşım imkanı sağlıyor. Ayrıca Cendere İstasyonu'nun yanı başında, bölgenin ilk AVM'si Sur Yapı Axis Kağıthane'ye de komşu noktada yer alıyor. Tempo City, tüm bu ulaşım kolaylıkları ile bir kez daha ön plana çıkıyor. 

Tempo City'de projenin teslimlerinin ise 2020 başında yapılması öngörülüyor.