Temaşehir Konya / Torkam İnşaat

Torkam İnşaat firmasının Temaşehir Konya projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
temaşehir konya

Temaşehir Konya'ya büyük ilgi!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 06.03.2016
Konya’nın en değerli bölgesi Meram’da hayata geçirilen Temaşehir projesi yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor.
Emlak Konut GYO'nun Konya'daki arsası için açılan ihaleyi 700 milyon TL satış toplam geliri taahhüdüyle kazanan Torkam İnşaat, yeni projesi için düğmeye bastı. Temaşehir Konya adıyla ön talep sürecine başlayan proje, şimdiden yoğun ilgi görüyor. 

Torkam İnşaat, proje geliştirme sürecinde yapılan araştırmalar ve anketlerle Konyalıların öneri ve beklentilerini belirledi. Daire planlarından seçilen malzemelere hatta ürün renklerine kadar pek çok ayrıntı projeye uyarlandı.

Modern mimarisinde Selçuklu'dan izler taşıyan Temaşehir Konya'da geniş, ferah, yüksek standartlı daire seçenekleri bulunuyor. Projenin sosyal alanları arasında yüzer localar, kapalı yüzme havuzları, tematik peyzaj alanları, oyun ve dinlenme alanları, cafe, restoran, kreş, taziye evi yer alıyor.

Temaşehir Konya projesi kapsamında 42. Cadde adı verilen yaklaşık 500 metre uzunluğunda bir  çarşı konsepti bulunuyor. Bu caddede dünyaca ünlü markalara ait mağazalar ve restoranlara yer verilecek. Ayrıca bölgede bir sembol alana dönüşmesi hedeflenen 20 bin metrekarelik bir meydan, tematik havuz, saat kulesi, cami, park, gençlik ve kültür merkezi de inşa edilecek. 

temaşehir konya konya temaşehir projesi Emlak Konut GYO Torkam İnşaat