sinpaş liva

Sinpaş Liva'da özel bahar panayırı düzenlendi

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 12.05.2015
Sinpaş Yapı’nın, Liva projesinde anneler gününe özel düzenlenen bahar panayırı ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.
Farklı konseptlerde adaları, sandal keyfi yapabileceğiniz gölleri, şelaleleri, hobi akademisi, dinlenme terasları, kış bahçeleri, yüzme havuzu ve daha birçok sosyal ayrıcalıklarıyla fark yaratan Liva projesinde ziyaretçiler keyif dolu bir gün geçirdiler. 

Yenilikçi projeleriyle liderliği üstlenen Sinpaş'ın, İstanbul Anadolu yakasının hızla gelişen bölgelerinden Sultanbeyli'de Liva Turkuaz projesinin tanıtım ofisinde gerçekleşen, anneler gününe özel kutlama ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=sinpa%c5%9f+liva'>sinpaş liva</a>

Liva Turkuaz tanıtım ofisinde lezzetli ikramlar ve dj performansı eşliğinde gerçekleşen kutlamada ziyaretçiler palyaço gösterisi, langırt, tavla turnuvaları, jonglör ve tahta bacak gösterileri gibi çeşitli aktiviteler ile eğlenceli bir anneler günü geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.  Ziyaretçilerin ailece çekilen fotoğrafları ise etkinlik sonunda magnet çerçevelerde kendilerine hediye edildi. 

Yakın güzergahtaki üçüncü köprü, metro projesi ve yeni açılan TEM bağlantı yolları ile her geçen gün değeri artan bölgede tamamlanan ilk proje olan Liva Turkuaz projesinin ardından pek çok konut firması da bölgeye yatırım yaptı. Sinpaş Liva Turkuaz, doğal gölet alanları, göl kenarında yer alan yürüyüş parkurları, kış bahçeleri ve pek çok sosyal aktiviteyi barındıran olanakları ile fark yaratıyor.  Yetişkinler ve çocuklar için kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, fitness center, saunalar, Türk hamamı ve birçok ayrıcalık Liva'da buluşuyor.

Liva sakinleri, projenin ortasındaki biyolojik gölet üzerinde konumlanan farklı temalara sahip adalar ve kış bahçelerinde yaz-kış açık havada oturmanın keyfine varırken, göl kıyısında keyifli  yürüyüşler de gerçekleştirebilecekler. Toplam 17 bin 600 metrekarelik yeşil alan 5000 m2  doğal  göletin yer aldığı birçok bitki ve ağaç barından rengarenk peyzajı  ile doğanın en güzel renklerine ev sahipliği yapıyor. 

Liva Proje Künyesi:

Proje ismi: Liva
Firma: Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş.    
Konum: Sultanbeyli - İstanbul
Toplam Arazi: 52.006 metrekare 
Toplam Konut: (Liva İstanbul) Birinci etap konut sayısı:  349 ve (Liva Turkuaz) 
2. etap konut sayısı: 526  - Toplam konut: 875
Konut tipleri: 2+1, 3+1,  3,5+1, 4+1 Bahçe

sinpaş liva