polatev göztepe projesinin blokları

Şehrin merkezine yeni bir pencere; Polat Ev Göztepe!

Konut Projeleri 19.10.2017 13:38

Mimari tasarımı ve konumuyla dikkat çeken Polat Ev Göztepe'de cazip ödeme seçenekleriyle satışlar devam ediyor.

Türkiye'nin en büyük firmaları arasında yer alan Polat'ın yeni markası Polat Ev, İstanbul'un merkezi noktası olan Göztepe'de ilk projesine imza atıyor. 35 milyon liralık yatırım değerine sahip olan proje, bulunduğu bölgede site yaşamını sunan tek yatırım olarak göze çarpıyor.

Fırsatlarla dolu ödeme seçenekleri

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+2 türünde konut seçeneklerinin yer aldığı Polat Ev Göztepe projesinde fiyatlar 1 milyon 400 bin liradan başlıyor. Mimari tasarımı, geniş yeşil ve aktivite alanlarıyla öne çıkan projede ev almak isteyenlere banka kredisi fırsatı da sunuluyor.

Geniş yeşil alan seçeneği

3 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen ve 13 blokta 87 konut şeklinde tasarlanan Polat Ev Göztepe projesinin yeşil alan büyüklüğü 2 bin 200 metrekare olacak. Yüzde 35 peşinatla daire sahibi olunabilen projede ayrıca 120 aya varan vadeli ödeme seçeneği de yer alıyor.

Hayatın tam merkezinde

2019 yılında faaliyete geçecek metronun Göztepe durağıyla birlikte Göztepe 60. Yıl Parkı ve Bağdat Caddesi'ne sadece 5 dakikalık mesafede yükselen projede teslimler 2018 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirilecek.

Sosyal donatı alanlarıyla öne çıkıyor

Polat Ev güvencesiyle inşa edilen projede yüzme havuzu, basketbol sahası, geniş yaşam alanları gibi seçenekler bir arada sunuluyor.