Royal Garden Kartal / Royal Group

Royal Group firmasının Royal Garden Kartal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Royal Garden Kartal

Royal Garden Kartal'a büyük ilgi!

Konut Projeleri Sinem Öztürk 12.03.2016
Anadolu Yakası'nın geleceği en parlak ilçesi Kartal'da yükselen Royal Garden projesinde satışlar hızla devam ediyor.
Royal Group imzası taşıyan Royal Garden projesi deniz ve Adalar manzarasına sahip konumuyla dikkat çekiyor. Biri 30, bir diğeri 22 katlı iki bloktan oluşan projede 374 konut bulunuyor. Konutların alanları 79 ile 375 metrekare arasında değişiyor. Projede 1+1'den 5+1'e kadar zengin daire seçeneği yer alıyor. Satışa çıktığı ilk günden bu yana yoğun ilgiyle karşılaşan projenin yüzde 40'ı satıldı.

2017 yılının Aralık ayında teslim edilecek olan Royal Garden Kartal projesinde 102 metrekare 2+1 tipi daireler 497 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede peşinde yüzde 20 indirim avantajının yanı sıra 60 ayda sıfır faizle vade imkanı sunuluyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler konut bedelinin yüzde 20'sini peşin verdiklerinde geri kalan bakiyeyi vade farksız 48 ayda, yüzde 30 peşinat verdiklerinde ise 60 ayda ödeyebilecek. 

Royal Garden projesinde daireler 3.50 metre kat yüksekliğiyle dikkat çekiyor. Sosyal alanlar bakımından oldukça zengin olan projenin yüzde 80'i yeşil alanlara ayrıldı. Ortak kullanım alanları içerisinde ayrıca özel barbekü alanı, kameriyeler, yürüyüş parkurları ve spor alanları mevcut. Okul öncesi eğitim için kreş, müzik severler için müzik odası, oyun odaları ve kafe de yer alıyor.  

Royal Garden Kartal Royal Group