Queen Bomonti'de Öğretmenler Günü fırsatı!

Queen Bomonti'de Öğretmenler Günü fırsatı!

Konut Projeleri 23.11.2018 16:50

Queen Bomonti Öğretmenler Günü'ne özel indirimlerle alıcılarına fırsatlar sunuyor.

Avrupa yakasının en çok değer kazanan semtlerinden Bomonti'nin en güzel yerinde yükselen Queen Bomonti  ev sahibi  olmak isteyenler için modüler sistemin uygulanabileceği farklı yaşam seçenekleri sunan 1080 modül bulunuyor. Derinliği 9 metreye ulaşabilen ve ister tek ünite, istenirse 4 ünitenin birleştirilebileceği farklı metrekarelerde yaşam alanları oluşturulabiliyor. Ev sahibinin tercihine ve ihtiyacına göre evi küçültme ya da büyütme şansı olabilecek. Modüller 50, 80 ve 100 metrekare büyüklüğünde.

Queen Bomonti, şehri ve doğayı buluşturan eşsiz bir hayat tarzıyla size ailenizle  birlikte geçireceğiniz keyifli vakitler sunuyor. Daire tiplerinin 1+0'dan başladığı projede 3,5+1'e kadar daire tipleri yer alıyor. 

Yüzde 5 peşinatla 1 yıl sonra ödeme imkanı

Kolay ödeme imkanıyla da alıcılarını rahatlatan Queen Bomonti projesi, ödemelerde  yüzde 5 peşinat verip 1 yıl sonra yapılacak olan yüzde 10'luk ara ödeme ile kalan kısmın yüzde 37'si için 60 ay taksit yapılıyor,  yüzde 48'lik kısım için ise tüfe artışına bağlı olarak 24 ay vadelendirme fırsatı sunuluyor.

Şehrin kalbinde bir yaşam

İstanbul'un kültür, sanat ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde, aracınızla boğaza 2 dakika uzaklıkta ve Dolmabahçe Tüneli'nin hemen yanı başında bulunan Queen Bomonti'yle şehrin merkezinde kaliteli bir hayat yaşamak da mümkün. Aynı zamanda şehir parkının içinde bulunan açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, yürüyüş parkuru, tenis kortu, streetball alanı, çocuk oyun alanları, kutlama ve davet mekanları ile hem şehri hem doğayı doya doya yaşayabilme imkanı verecek. 

Projenin alıcılarına sunduğu bir diğer avnataj ise isteyenlerin aldıkları evi ihtiyaçlarına göre bölüp, birleştirebiliyor olması.  Bunun yanında Queen Bomonti projesi, konumu itibariyle de dikkat çekiyor.  Taksim'e 5 dakika, Nişantaşı'na 10 dakika, Atatürk Havalimanı'na 20 dakika, Levent'e 7 dakika, TEM ve E5 Karayolu'na 5 dakikalık mesafede bulunuyor.

Queen Bomonti projesinde en  düşük konut fiyatı 610 bin TL'den başlıyor.