Onur Park Life İstanbul / Onur Çimento A.Ş.

Onur Çimento A.Ş. firmasının Onur Park Life İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Onur Park Life

Onur Park Life İstanbul’dan Ağustos ayına özel kampanya

Konut Projeleri Emine Pile 26.08.2016
Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş. tarafından hayata geçirilen Onur Park Life İstanbul Projesi, Ağustos ayına özel kampanya hazırladı.
Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş.'nin  sahibi olduğu, Onur Park Life İstanbul, Bahçeşehir'in hemen yanı başında hayata geçiyor. Recidence, mall ve business karma konsept projesi olan Onur Park Life, 46 bin 800 metrekare arazi üzerinde geliştiriliyor. 

Onur İnşaat A.Ş ve Onur Çimento Yapı A.Ş,  yarım asırlık deneyimi ile demir, çimento ve betonun; mühendislik ve mimarlığın bir araya gelmesiyle güven inşa etmeyi hedefliyor. Projenin ilk etabının 2018 de, ikinci etabının 2019 da ve üçüncü etabının ise 2020'de bitmesi hedefleniyor.

Proje konum olarak Akbatı AVM ‘ye 500 metre mesafede hemen Bahçeşehir bitişiğinde, Tem yolunun yanı başında yer alıyor. Bağlantı yolu ile E-5 karayoluna ise beş dakikada erişilebilir konumda yer alıyor. Yapımı planlanan Metro hattına 300 m mesafede bulunuyor. Kuzey Marmara Otoyolu ile 3.köprüye ve yeni havaalanına  sorunsuz erişim de mümkün.  Proje konum itibariyle; eğitim kurumları, sağlık tesisleri, ibadethanelere, kamu hizmet merkezlerine ve diğer sosyal tesislere yürüme mesafesinde yer alıyor.

Onur Park Life İstanbul ‘un dizaynında, '' Yaşam Tarzınızı Değiştirin'' mottosu ile yola çıkılarak; tahammül edilemez bir hal alan şehir trafiği ve yaşam karmaşasına çözüm sunuluyor.

Onur Park Life İstanbul projesinde Banka garantörlüğünde 0,69 faiz oranıyla 120 ay ödeme fırsatının yanı sıra, yüzde 8 KDV oranı firma tarafından karşılanıyor. 

Onur Park Life