Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka

Okkalar İnşaat’tan, Çengelköy’de 2 yeni proje!

Konut Projeleri 01.09.2018 11:21

Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Okka, ' 2019 yılında İstanbul Çengelköy’deki projemizin inşaatına başlayacağız' dedi.

Şimdiye kadar iki milyon metrekarenin üzerinde inşaat yapıp teslim eden, 2018 yılında da toplamda 200 milyon TL'lik yatırımla Arma Kent, Arma Menta, Arma Modern ve Arma Cadde projelerini hayata geçiren Okkalar İnşaat, bir yandan Konya ve İstanbul'da tamamlanan projelerinin teslimlerine başlarken diğer yandan yeni projelerinin startını vermeye hazırlanıyor. Okkalar İnşaat, Konya'nın Selçuklu ilçesinde yer alan, üç blok ve 230 daireden oluşan Arma Kent projesinden ev sahibi olanlara dairelerini teslim etmeye başladı. Ayrıca İstanbul'daki Arma Modern projesini vaktinden önce teslim eden Okkalar İnşaat, Arma Cadde projesini 1 ay sonra,14 katlı iki bloktan oluşan ve doğal yaşam konseptinin öne çıkarıldığı İstanbul Kartal'da bulunan Arma Menta projesini de 3 ay sonra teslime başlıyor. 

“Yeni projeler Çengelköy'de olacak” 

Firmalarından ev alanları yeni yaşam alanlarına kavuşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, “2018 yılında biri Konya Selçuklu'da, biri İstanbul Kartal'da olmak üzere iki yeni projemizi tamamladık. Yine İstanbul'da bulunan iki projemizde de 1 ay ve 3 ay sonra teslimlerimiz var. Selçuklu'da yer alan Arma Kent projemizde anahtar teslimlerine başladık. 3 ay sonunda, yıl bitmeden Kartal'da bulunan Arma Menta projemizin de teslimlerine başlayacağız. Arma Menta projemizi inşaata başladığımızda söylediğimiz gibi 7 ay erken teslim edeceğiz. Müşterilerimizin hayallerindeki eve bir an önce kavuşmalarını sağlamayı hedefliyoruz. Türkiye ekonomisine güvenimiz yerindendir. Bunun için yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Konya Yazır bölgesinde yeni projemiz Arma Vita'nın inşaatına başladık. Ayrıca İstanbul Çengelköy'de iki yeni proje başlatıyoruz. 2019 yılında Çengelköy'deki projemizin inşaatına başlayacağız” dedi. 

“Ulaşılabilir fiyatlarla halkımızı ev sahibi yapıyoruz”

Okka, “Sektörde 40 yıllık geçmişi olan bir aileden geliyoruz. Şirket olarak doğru zamanda doğru hamleleri yaparak ulaşılabilir fiyatlarla halkımızı ev sahibi yapıyoruz. Bunu yaparken de özellikle kentsel dönüşüme giren bölgeleri tercih ediyoruz. Bu sayede hem depreme dayanıksız yapıların dönüşümünü sağlayarak güvenli konutlar inşa ediyoruz hem de ülkemizdeki binaların çehresini yenileyerek estetik bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Projelerimizi hayata geçirirken kaliteden ve dürüstlükten ödün vermiyoruz. Başarımızın sırrı da burada gizli” diye konuştu.

Dakikalar içinde şehrin keşmekeşinden kurtulma fırsatı

Toplamda 53 bin 450 metrekare inşaat alanına sahip olan ve 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan Arma Kent, lokasyonu itibariyle dakikalar içinde şehrin keşmekeşinden kurtulup hayat enerjisi dolu yaşam alanına geçilmesini sağlıyor. Proje, ev sahiplerine hamam, sauna, buhar odası, fitness, çocuk oyun alanı ve toplantı odası gibi kapalı sosyal alanları ile bahçesindeki futbol sahası, basketbol sahası, yürüyüş parkuru, kameriyeler, süs havuzu ve açık çocuk alanıyla konforlu bir hayatın yanında sağlıklı bir yaşam alanı da sunuyor.