nidapark çengelköy
Haberler / Konut Projeleri / Nidapark Çengelköy Fiyatları Ne Kadar?

Nidapark Çengelköy Fiyatları Ne Kadar?

Konut Projeleri 11.06.2021 16:42

Tahincioğlu Nidapark Çengelköy projesinde fiyat listesi 2 milyon 990 bin TL'den başlayıp 13 milyon 970 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Nidapark Çengelköy projesinde fiyatlar 2 milyon 990 bin TL ile 13 milyon 970 bin TL arasında değişiyor. Tahincioğlu Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen projede satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Sıfır Faizli Ödeme Planı

İstanbul Boğazı'nın yanı başında yaşamak isteyenler için en özel alternatifler arasında yer alan Nidapark Çengelköy projesinde ev almak isteyenlere 36 ay sıfır faiz ya da 60 ay vade yüzde 0,69 faiz oranlı kredi imkanı sunuluyor.

Alırken Kazandıran Proje

Banka kredisiz, hayat sigortasız, dosya masrafsız ödeme planıyla ev almak isteyenlere cazip imkanlar sunulan Nidapark Çengelköy projesinde evler 155 metrekare ile 408 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Tüm İhtiyaçlara Cevap Verecek

Nidapark Çengelköy projesinde hayalinizdeki yaşam keyfini sunan sosyal tesisler sevdiklerinizle beraber eğlence ve güvenli aktivite imkanı sunmak için hizmetinizde yürüyüş yolları, sus havuzları ve şelale, açık ve kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, seyir terasları, geniş ve özellikli çocuk oyun alanları, spor kompleksi gibi seçenekler bir arada sunuluyor.