Naturalm Çiftlik Evleri / ALM İnşaat

ALM İnşaat firmasının Naturalm Çiftlik Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Naturalm Çiftlik Evleri

Naturalm Çiftlik Evleri’nde son 10 villa!

Konut Projeleri Emine Pile 28.05.2016
Karamürsel'in Karaahmetli Köyü’nde inşa edilen Naturalm Çiftlik Evleri, yeşille mavinin buluştuğu bir yaşama davet ediyor.
ALM İnşaat tarafından İstanbul'un yanı başında hayata geçirilen Naturalm Çiftlik Evleri, doğayla iç içe bir hayat sunacak. 3 farklı tipte 45 adet bahçeli evden meydana gelecek olan proje 45 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. 3+1'den 5+1'e kadar ferah daireleriyle beğeni toplayan Naturalm Çiftlik Evleri, dört mevsim yaşanacak benzersiz bir proje olarak nitelendiriyor.

350 BİN TL'YE DOĞAL YAŞAM 

Karamürsel'in en değerli noktasında dört tarafı ağaçlarla kaplı bir alanda bulunan villalar büyük ilgi görüyor. Hemen teslim avantajı sağlayan ve ev alanlara hemen oturma imkanı veren projede son 10 villa bulunuyor. Daire fiyatlarının 350 bin TL'den başlangıç gösterdiği Naturalm Çiftlik Evleri'nde en büyük villanın fiyatı ise 690 bin TL'ye kadar yükseliyor. 

Çocuklu ailelerin tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan ve en küçüğü 400 metrekare bahçeye sahip, verandalı ve tamamı balkonlu olan proje, şehrin koşturmacasından ve gürültüsünden kaçabilmek için size ait bir yaşam alanı sunuyor. 

6 DAKİKAYA İNECEK

Naturalm Karamürsel Çiftlik Evleri'ni yatırımın gözdesi haline getiren ulaşım kolaylığı da ev alacaklara yüzde 65'in üzerinde prim getirecek. İzmit Körfez Geçiş Köprüsü'ne çok yakın bir mesafede bulunan Naturalm Çİftlik Evleri, her yere rahat bir ulaşım imkanı verecek. 

Naturalm Çiftlik Evleri