Marina Ankara / Sinpaş Yapı

Sinpaş Yapı firmasının Marina Ankara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Marina Ankara

Marina Ankara’da kendinizi Bodrum’da hissedeceksiniz!

Konut Projeleri Emine Pile 29.05.2015
Sinpaş Yapı tarafından Ankara Oran’da hayata geçirilen Marina Ankara, başkentte alışık olmadığınız bir yaşama kapı açıyor.
Ankara'nın ilk ve tek marinası olma özelliğiyle dikkat çeken ve sunduğu rengarenk yaşam ile şehri keyifli bir buluşma noktasına dönüştüren Marina Ankara, farklı konut seçenekleriyle dikkat çekiyor. 

Masmavi suları, marinası, kumsalı, Eymir Gölü manzarasıyla Ankaralıların beğenisini kazanan proje, 1+1'den 7+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. Toplamda 2 bin 500 konuttan meydana gelecek olan Sinpaş Marina Ankara'nın ilk etabında ise 912 konut inşa edilecek. Teslimler ise 36 ay sonra başlayacak. 

Masmavi sular, rengarenk yelkenliler, kafeler ve restoranlarla çevrelenen marina, projenin ana konseptini oluşturuyor. 

İlk etabına Marina Towers adı verilen Marina Ankara projesi, reklam filmi için tercih ettikleri Hülya Avşar ile de dikkat çekti. Avşar, kızı Zehra ile kemera karşısına geçti.

Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çelik "Böylesine büyük bir projeye, Hülya Avşar gibi büyük bir isim yakışır diye düşündük. Projemizde birçok sosyal yaşam unsurları var, bunlarla özdeşleşmeliydi. Kayak yapmalı, tenis oynamalı, spora düşkün olmalı ve gözleri mavi olmalı gibi... Ve tabii ki tüm bunlarla birebir örtüşen Hülya Hanım'dı" dedi.

Marina Ankara