Makyol Yaşam Beylikdüzü / Makyol İnşaat

Makyol İnşaat firmasının Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Makyol Yaşam Beylikdüzü

Makyol Yaşam Beylikdüzü, her mevsim ayrı güzel...

Konut Projeleri Emine Pile 01.05.2015
Makyol İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde yüzde 5 peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunuyor.
İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde 465 konut bulunuyor. Beylikdüzü'nün kalbindeki son arsa üzerinde gerçekleştirilen ve 1+1, 2+1, 3+1 daire tipinden meydana gelen proje eksiksiz bir yaşama davet ediyor. 

Özel konumu ile yatırımcısına büyük bir prim getirecek olan Makyol Yaşam Beylikdüzü, E5 karayolu, metrobüs, kısa bir süre sonra hayata geçecek Beylikdüzü metro durağı, Acıbadem Beylikdüzü Hastanesi, Marmara Park AVM, Migros AVM'nin yanı başında, 5 dakikayı geçmeyen yürüme mesafesinde bulunuyor. 

Her metrekarenin keyfini çıkarabileceğiniz şekilde tasarlanan Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde daire büyüklükleri ise 72 metrekare ile 163 metrekare arasında yer alıyor. 

Açık hava çocuk oyun parkı ve alabildiğine yeşil bir koru…

Hemen her ihtiyaca göre tüm detaylar düşünülerek inşa edilen ve kullanışlılığıyla dikkat çeken proje hayalini kurduğunuz hayatı tamamlıyor.

Özellikle çocuklu aileler için hayatı kolaylaştıran çözümler sunan ve zengin sosyal donatı alanları ile hayran bırakan Makyol Yaşam Beylikdüzü, ebeveynlere gönül rahatlığı sağlıyor. 

Tüm çocuklara özgür oyun alanları sunmanın yanı sıra kreş ve anaokullarıyla çocukların gelişimlerine de destek veren Makyol Yaşam Beylikdüzü, 24 saat kamera gözetimiyle de güvenli bir yaşama kapı açıyor. 

Makyol Yaşam'da 4 mevsim spor keyfi…

Sporu 4 mevsim hayatınızın bir parçası haline getirebileceğiniz Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde sosyal yaşam alanları yorgunluğunuzu alacak. Açık ve kapalı havuzları ve sosyal tesisleri, kafeteryaları, spa sauna fitness, yürüyüş bantları, yoga ve plates, dans eğitim merkezi anayollara doğrudan bağlantılı bir yürüyüş bulvarı gibi olanaklar sunan proje beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak.  

Beylikdüzü'nde 6 blokta yükselen Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi açık hava alışveriş merkezi 'Meydan' ile bölgedeki projelerden ayrışacak. Makyol Meydan Beylikdüzü'nde kafeler, şık kafeler, kuru temizlemecisinden kuaförüne kadar dükkanlar yer alıyor. E-5 Karayolu ve Metrobüs istasyonuna doğrudan bir yürüyüş bulvarıyla Makyol Meydan, Beylikdüzü'nün en yeni ve prestijli buluşma meydanı olacak.

Makyol Yaşam Beylikdüzü Makyol Meydan Beylikdüzü