LeventLife 2

Leventlife 2, uluslararası yatırımcılara boy gösterecek

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 22.04.2015
Levent Life 2, 24 Nisan’da başlayan 9. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi’nde uluslararası yatırımcıların beğenilerine sunuluyor.
İstanbul'da iş hayatının kalbinin attığı ve dünya markalarının yer aldığı Levent Maslak hattında Svot Yapı, Baray İnşaat ve İmaj İnşaat'ın işbirliğinde geleceğin iş yaşamı kurgusu ile inşa edilen Levent Life 2, alıcı kitlesi ile buluşuyor. Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Türkiye'nin satış odaklı en önemli fuarlarından 9. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi'ne konuk olan LeventLIFE Office ve Residence II projesi; önemli yatırımcı, acenteler ve alım heyetleriyle bir araya geliyor.

9. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi'nde başta Türkiye olmak üzere Abu Dabi, Dubai, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Umman, Ürdün, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Fas, Mısır, İran, Irak, İngiltere, Hollanda ve Almanya gibi dünyanın önemli merkezlerinden seçkin yatırımcılar, acenteler ve alım heyetleri aynı çatı altında buluşuyor.

LeventLIFE Office ve Residence II'ın ayrıntıları

Lokasyonu çok özel olan LeventLIFE Office ve Residence II, Levent'in tam kalbinde yer alıyor. Projede taze hava sorununu çözmek için katlarda pencereler açılırken her katta 23 metrekarelik bir alan bahçe olarak ayrılıyor. Çalışanların gezinme ve taze hava ihtiyacını karşılayacak bu alanlar enerji ve zaman tasarrufu sağlıyor. Sayılamayacak kadar çok özelliğe sahip olan LeventLIFE Office ve Residence II, İstanbul'un merkezinde zaman kaybı olmaksızın çalışmayı ve yaşamayı vaat ediyor.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

Leventlife 2 Levent 9. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi