Semerkand Line Home Office / Semerkand Yapı

Semerkand Yapı firmasının Semerkand Line Home Office projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kozzankara

Kozzankara’da ikinci etap Mayıs'ta teslim!

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 14.03.2015
Ankara’da otomobil galerileri ve yurt işletmecileri Semerkand Yapı’nın KOZZ Ankara’sında ikinci etabın bitmesini bekliyor.
25 yılı aşkın zamandır binlerce konut üreten Semerkand Yapı'nın kalitesini Ankaralılarla tanıştıran KozzAnkara'da 2. etap sona eriyor. Ankara'nın en değerli bölgelerinden birisi olan Çayyolu'nda yükselen konut bloklarında yaşam başlarken ticari blokta Mayıs ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek. Zemin artı 6 kattan oluşan ticari blok, bir katın tamamına yayılmış birimleriyle otomobil galerileri ve yurt işletmecilerinin ilgisini çekiyor.

KozzAnkara Satış Koordinatörü Turgay Akçelik, şehrin stresinden uzak, Ankara'nın en düzenli gelişen merkezi Eskişehir yolunda yükselen projeleri hakkında açıklama yaparak, “176 konutluk proje A plus hedef kitleye hitap ediyor. Yüzde 70'i yeni sahipleri ile buluştu. Satılan konutlarda fiyatlar 600 bin liradan başlıyor” dedi. Ticari bloğu oluşturan ikinci etabın da Mayıs ayında biteceğini kaydeden Akçelik, “Bir katın tamamı otomobil galerileri ve yurt işletmecilerine ayrıldı. Bu açıdan bu sektörde faaliyet gösteren işletmelerin gözü bizim projemizde” diye konuştu.

Sağlıklı ve huzurlu bir ortam

Yeşillikler içinde, sağlıklı, hayatın içini huzurla dolduran eğlenceli bir dünya olarak tanımlanan KozzAnkara projesinin lokasyonuyla doğayla konforu birleştirdiğini ve kişiye özel lüks bir yaşam alanı sunduğunu belirten Akçelik, ticari bloğunun da yatırımcısına yüksek getiri vaat ettiğini kaydetti.

Her türlü sosyal imkan mevcut

Kozlar İnşaat ve Semerkand Yapı güvencesi ve kalitesiyle inşa edilen projenin toplam arsa alanı 21 bin 400 metrekareyi buluyor. Ümitköy Konutkent'te inşa edilen KozzAnkara'da kapalı yüzme havuzu, basket ve tenis sahaları, fitness, sauna, squash, bilardo gibi spor alanları yanı sıra açık ve kapalı otopark alanları, kafeterya, park, bahçe ve mesire alanları bulunuyor. 

İletişim Bilgileri 

0312 227 80 85-86

www.kozzankara.com

Semerkand Yapı KOZZAnkara Turgay Akçelik Kozzankara teslim