Kale Kent / Gül İnşaat - 3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. - Liv Yapı

Gül İnşaat - 3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. - Liv Yapı firmasının Kale Kent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
KaleKent

KaleKent'te metrekare fiyatları 3,500 TL'den başlıyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 03.06.2015
AB standartlarında yeşil alana komşu KaleKent, Avrupa standartlarında yükseliyor.
İstanbul'un planlı yapılaşması, yeşil alanları, metrobüs ve gelişen ulaşım projeleriyle öne çıkan yatırım bölgesi Beylikdüzü, az katlı 1471 konuttan oluşan KaleKent projesi ile daha da değer kazandı. Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S İnşaat ortaklığında inşa edilen KaleKent, bölgenin Avrupa Birliği (AB) standartlarındaki en büyük yeşil alanına komşu olması, yüksek yatırım değeri ile öne çıkarken yatırımcısına da yüksek kazancın kapılarını aralıyor. Kalekent sunduğu donatılarla da Avrupa normlarında bir yaşam vaad ediyor.

kale kent

İnşaat sektörünün önde gelen markaları Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü'nün tam kalbinde yükselen KaleKent projesi, az katlı mimarisi ve özel konumu ile bölgede dikkat çekiyor. Beylikdüzü'nün AB standartlarındaki en büyük yeşil alana komşu olması ile oksijeni bol bir alanda yükselen KaleKent projesi, ailelere yönelik 1+1 2+1 3+1 4+1'lerin yer aldığı 1471 daireden oluşuyor.

Metrekare fiyatları 3.500 liradan başlayan KaleKent projesinde, yaşamın başlamasına sayılı günler kaldı. Proje bu özelliği ile de yatırım ya da oturum amaçlı konut alacaklara kısa zamanda oturum ya da kiralama yapma fırsatı da sunuyor.

Yüksek prim potansiyeli

Metrobüsün gelmesi ile ulaşımı daha da kolaylaşan ve yatırım değeri günden güne artan Beylikdüzü, metro, hızlı tren gibi önümüzdeki dönemde bölgeye uzanacak yeni ulaşım projeleri ile değerine değer katmaya devam ediyor.

kalekent

KaleKent'in az katlı mimarisi ile bölgede fark yaratan ve öne çıkan bir proje olduğunu belirten Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın şunları söylüyor:

“İstanbul'un son yılların yükselen değeri olan Beylikdüzü'nde az katlı mimarisi, bölgenin en büyük yeşil alanına komşu olan KaleKent projemiz konumu ile şehir içinde huzurlu yaşam alanları sunuyor. Ayrıca merkezi lokasyonu ve yüksek prim potansiyeli ile de hem oturum yapmak için hem de yatırım yapmak isteyenlere de kazançlı yatırım fırsatı sunuyoruz.” 

KaleKent