Kale Garden Konutları / Yüksek Mimar İbrahim Kaleli

Yüksek Mimar İbrahim Kaleli firmasının Kale Garden Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kale Garden Konutları'nda fiyatlar 169 bin TL'den başlıyor

Kale Garden Konutları'nda fiyatlar 169 bin TL'den başlıyor

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 04.03.2014
8 blokta 220 daireden oluşan proje, İzmir Gaziemir'de bulunuyor
50 dönüm arsa üzerine kurulan Kale Garden Konutları, Yüksek Mimar İbrahim Kaleli imzasıyla hayata geçiriliyor. 2+1 ve 3+1 konutların yer aldığı proje 220 daireden oluşuyor. 

Kale Garden Konutları'nda 100 ila 117 metrekare 2 oda 1 salon evlerin fiyatları 169 bin lira ile 185 bin lira, 128 ila 142 metrekare 3 oda 1 salon evlerin fiyatları ise 209 bin lira ile 239 bin lira arasında değişiyor. 

kale garden konutları

Yüzde 1 peşinat ile konut sahibi olunabilen proje 8 blok halinde yükseliyor. İlk bloğun satışta olduğu Kale Garden Konutları'nın her katında 4 daire yer alıyor. Banka kredili ödemenin yapılabildiği proje Gaziemir'de konumlandırılıyor. 

Kale Garden Konutları; benzersiz doğası, tertemiz havası, yürüyüş yolları, sosyal ve sportif alanlarıyla size gerçekten farklı bir yaşam sunmaya söz veriyor. Bütün daireler havuz ve iç bahçe manzaralı olarak tasarlandı. Görüntülü intercom ve kamera sistemi ile 7/24 güvenliğiniz emin ellerde olacak. 

kale garden konutları havuzları

Her eve ait özel otopark alanının bulunduğu Kale Garden Konutları'nda yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness center, çocuk yüzme havuzu, spor alanları, her eve 1 araçlık otopark ve sosyal donatı alanları sıralanıyor.

Kale Garden Konutları İletişim Bilgileri;

Web: http://kalegardenkonutlari.com/
Telefon: 0232 251 20 16

Kale Garden Konutları Kale Garden Konutları izmir Kale Garden Konutları gaziemir ibrahim kaleli