jennifer-lopez-metropol
Haberler / Konut Projeleri / Jennifer Lopez, Metropol İstanbul'un açılışına gelecek!

Jennifer Lopez, Metropol İstanbul'un açılışına gelecek!

Konut Projeleri 30.09.2016 12:48

Metropol İstanbul'un bir dönem reklam yüzü olan ve projeden bir de daire satın alan Jennifer Lopez, açılış için yeniden İstanbul'a gelecek.

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul projeleri arasında yer alan İstanbul Ataşehir'deki Metropol İstanbul'da son yıla girildi. Bazı bölümlerinde teslimlerin başladığı dev proje, Varyap-Gap ortaklığında Emlak Konut GYO arsası üzerinde inşa ediliyor. Geçtiğimiz yıllarda Metropol İstanbul'dan ev alan dünyaca ünlü star Jennifer Lopez, projenin açılışına da gelecek. Metropol AVM'nin 2017 yılında açılması hedefleniyor.

Jennifer Lopez, Metropol İstanbul için daha önce de Türkiye'ye gelmişti...

Metropol'ün açılışına Jennifer Lopez gelecek

Varyap'ın Yalıkavak projesinin lansmanında önemli açıklamalarda bulunan Varyap CEO'su Erdinç Varlıbaş ‘Bodrum'daki ilk projemiz Elements'in yüzde 40'lık bölümünü sattık. İstanbul Ataşehir'deki Metropol İstanbul projesi'nin AVM'si 2017 yılında açılacak. Projemizin iki bloğunda teslimlere başladık. Burada ev sahibi olan Jennifer Lopez, Metropol İstanbul'un açılışında da yer alacak. Burada gayrimenkul sektörünün lokomotifi Emlak Konut GYO'yla birtikte çalışıyoruz. Avrupa'nın en yüksek yapılarından birisi Ataşehir Metropol projesi olacak' dedi.

Lopez'in Metropol İstanbul projesini ziyaret ettiği o gün...

Yabancıların ilgisi büyük

İstanbul Finans Merkezi'ne yakınlığıyla dikkat çeken Metropol İstanbul, karma kullanımıyla öne çıkıyor. Yabancı yatırımcıların son dönemde 200 milyon liralık alım yaptığı dev projenin en bilinen müşterisi Jennifer Lopez oldu. O dönem projenin reklamlarında da oynayan Lopez, Metropol'ün açılışı için yeniden İstanbul'a gelecek. 

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com