Metropol İstanbul, Cityscape Dubai 2016'ya katılıyor!

Metropol İstanbul, Cityscape Dubai 2016'ya katılıyor!

İstanbul Finans Merkezi'nin yanında yükselen ve daha önce reklam yüzü Jennifer Lopez olan Metropol İstanbul, Dubai Cityscape 2016’ya katılacak.

Bir dönem reklam yüzü Jennifer Lopez olan, Uluslararası İstanbul Finans Merkezi'ne komşu konumda yer alan ve ticareti, finansı, modasıyla modern yaşamın tüm unsurlarını birleştiren Metropol İstanbul, bu yıl 6- 8 Eylül 2016 tarihlerinde Dubai'de düzenlenecek Cityscape Fuarı'na katılıyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Türkiye'de inşaat sektörünün önde gelen şirketleri Varyap- Gap İnşaat Ortak Girişim tarafından ticareti, finansı, modayı ve modern yaşamın tüm unsurlarını birleştiren bir karma proje olarak inşa edilen Metropol İstanbul; bu yıl 6-8 Eylül 2016 tarihlerinde Dubai'de düzenlenecek inşaat sektörünün önemli fuarlarından biri olan Cityscape'deki yerini alıyor. 

Tarihi metropole değer katma hedefiyle yola çıkan Metropol İstanbul, İstanbul'un yeni finans ve yaşam merkezi Anadolu yakasının konut ve ofis projeleriyle göz kamaştıran yerleşim merkezi Ataşehir'de, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'ne komşu bir konumda bulunuyor. Yaklaşık 750 bin metrekare inşaat alanına sahip Metropol İstanbul rezidans ve ofis bölümlerinin yanı sıra dünyanın önde gelen moda markalarını buluşturmaya hazırlanan alışveriş alanları ve sunduğu sosyal imkanlar ile Cityscape'in yoğun ilgi görecek projelerinden olmaya aday. 

Gap İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abiş Hopikoğlu “Günümüz büyükşehir insanının çağdaş yaşam dinamikleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak titizlikle tasarlanan Metropol İstanbul projemizi bu yıl 6-8 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Dubai Cityscape fuarında tanıtacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Fuar boyunca Körfez yatırımcısına İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'ne komşu olmanın tüm avantajlarını sunan projemizi yakından tanıtmayı hedefliyoruz” dedi. 

Varyap Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdinç Varlıbaş ise konu ile ilgili olarak şunları söyledi “Doğu Ataşehir'de yükselmekte olan Metropol İstanbul, antensiz 250 metre yüksekliğindeki kulesi ile hem Türkiye'nin hem de Avrupa'nın ikonik projelerinden biri olmaya aday. Yaklaşık 750 bin metrekare inşaat alanına sahip projemiz ile Dubai Cityscape'e katılarak, böylesine iddialı bir proje ile Türkiye gayrimenkul sektörünü temsil edecek olmanın heyecan ve gururunu taşıyoruz” 

Hopikoğlu ve Varlıbaş, Cityscape Fuarı boyunca Türkiye'deki gayrimenkul sektörünün gücü ve potansiyelini uluslararası düzeyde tanıtmanın yanı sıra, Körfez yatırımcılarının ülkemizdeki konut ya da ofis projelerine duydukları ilgiyi daha da artırarak; ekonomiye katkıda bulunmayı hedeflediklerini de vurguladılar. 

 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Metropol İstanbul’dan çocuklara okula dönüş hediyesi!
  • 31.08.2021 17:33

Metropol İstanbul’dan çocuklara okula dönüş hediyesi!

Metropol İstanbul'da 30 Ağustos-3 Eylül tarihlerinde toplamda 400 TL ve üzeri al ...

Metropol İstanbul projesinde son durum!
  • 28.11.2017 14:35

Metropol İstanbul projesinde son durum!

GAP İnşaat ve Varyap imzası taşıyan Metropol İstanbul projesinin son hali görünt ...

Metropol İstanbul'un havadan görüntüleri!
  • 22.02.2017 16:03

Metropol İstanbul'un havadan görüntüleri!

GAP İnşaat - Varyap ortaklığında Ataşehir'de hayata geçirilen Metropol İstanbul' ...

Metropol İstanbul'un yeni reklam filmi yayında!
  • 08.03.2013 11:00

Metropol İstanbul'un yeni reklam filmi yayında!

Metropol İstanbul projesinin yeni reklam filmi yayında. Reklam filminde projenin ...

Metropol İstanbul emlak editörlerini ağırladı!
  • 07.03.2013 15:37

Metropol İstanbul emlak editörlerini ağırladı!

Ataşehir'de inşa edilen Metropol İstanbul projesi emlak editörlerini ağırladı. E ...

Ataşehir Metropol İstanbul inşaatı ne durumda?
  • 27.02.2013 17:20

Ataşehir Metropol İstanbul inşaatı ne durumda?

Varyap ve Gap İnşaat ortaklığında inşa edilen Metropol İstanbul projesinin şanti ...