istmarina kartal projesi

İstmarina’da güncel fiyatlar 299 bin liradan başlıyor!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 15.06.2015
İstmarina Kartal projesinde satılık konut fiyatları 299 bin liradan başlıyor. Bu yatırım, Dap Yapı tarafından inşa ediliyor.
Dap Yapı tarafından Kartal sahilde Emlak Konut GYO arsası üzerinde inşa edilen İstmarina projesinde satışlar tüm hızıyla sürüyor. Dünyanın ilk özel karma yaşam projesi olma özelliğini de elinde bulunduran İstmarina'da satılık dairelerin fiyatları 299 bin liradan başlıyor.

Yüzde 25 peşinat ödeyip kalan bölümün banka kredisi ve Dap Yapı bünyesinde 40 ay sıfır faizle kapatıldığı proje, sosyal olanaklarıyla dikkat çekiyor. Hemen önünde mega yat marinası bulunacak olan İstmarina'da Marmaray bağlantısı, özel okul, özel hastane, helikopter pisti, alışveriş caddeleri gibi birçok seçenek bulunmakta.

Körfez Geçiş Köprüsü ile birlikte büyük bir değer kazanan Kartal, son dönemin parlayan yıldızı oldu. Özellikle bölgede inşa edilen konut projeleri büyük bir prim avantajına sahip. Son dönemde hayata geçirilen projelere bakıldığında Kartal, yabancı yatırımcılarında ilgisini çekiyor.

Kartal Belediyesi'nin yürüttüğü kentsel dönüşüm çalışmaları da bölgede gayrimenkul sektörünü canlı tutuyor. Bölgenin en özel projeleri arasında yer alan İstmarina'da yerli ve yabancı yatırımcıların gözdesi konumunda.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

istmarina satılık daire fiyatları istmarina fiyatları haziran 2015