beyaz park topkapı
Haberler / Konut Projeleri / İstanbul Topkapı'da ev alacaklar için fırsatlar neler?

İstanbul Topkapı'da ev alacaklar için fırsatlar neler?

Konut Projeleri 26.03.2021 13:23

İstanbul Topkapı bölgesinde hemen teslim avantajına sahip projeler, ev almak isteyenler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Markalı konut sektörünün hızla geliştiği ve yapı stokunun hızlıca kalitesini yükselttiği dönemde İstanbul Topkapı bölgesi de, bu gelişimden payını aldı. Bölgede, eski fabrika ve kullanılmayan alanların yerine markalı konut projeleri inşa edildi. İstanbul merkezindeki Topkapı, bu sayede değerine değer kattı.

Topkapı Konut Projelerine İlgi Büyük

Son dönemde adından sıkça söz ettiren Topkapı bölgesinde inşa edilen markalı konut projeleri, ev almak isteyen yatırımcılar tarafından da yoğun ilgi görüyor. Bölgede yer alan projelerin çoğunda inşaat faaliyetleri devam ediyor. Bu sebeple, bölgede hemen teslim konut projeleri yoğun ilgi görüyor.

Şehrin Merkezinde Yaşam

Hastane, üniversite, metro, metrobüs ve E5 karayolu gibi merkezi aksların tam ortasında yer alan ve şehrin kalbinde yaşamak isteyenler için ideal bir seçenek olan Topkapı'da, yoğun ilgi gören ve büyük avantaja sahip olan yatırımlar yer almakta.

Topkapı'nın En Kazançlı Projesi; Beyaz Park Topkapı

Beyaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı projesi, Topkapı aksının yıldız projesi konumunda yer alıyor. Metro, metrobüs ve E5 karayoluna yürüme mesafesinde konumlandırılan Beyaz Park Topkapı, içerisinde barındırdığı avantajlarla da öne çıkıyor.

Beklemek Yok! Hemen Tapu, Hemen Teslim

Bölgede çoğu projede inşaat çalışmaları devam ederken Beyaz Park Topkapı projesinde daireler, teslime hazır vaziyette satılıyor. ‘'Bugün Al, Yarın Taşın'' konseptine uygun olan projede ayrıca konut almak isteyenler için yüzde 10 peşinat ve 0,99 kredi imkanı sunuluyor. İskanlı tapuların hemen teslim edildiği proje, Topkapı bölgesinin en yoğun talep gören projesi.

Tüm Seçenekler Bir Arada

1+1 ile 4+1 arasında değişen dairelerin yer aldığı Beyaz Park Topkapı projesinde geniş yaşam alanları, tüm ihtiyaçlara cevap verecek sosyal donatı seçenekleri, çocuklara özel etkinlik alanları, 7/24 güvenlik, otopark gibi çok sayıda alternatif bir arada yer alıyor.