Sur Yapı Excellence Koşuyolu / Sur Yapı

Sur Yapı firmasının Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sur Yapı Koşuyolu

İnşaatçılar Koşuyolu'nu keşfetti!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 30.09.2015
Kadıköy'e bağlı olan ve genelde üst gelir grubu insanların yaşadığı Koşuyolu semti inşaat firmalarının yeni keşfi oldu.
3 tarafı Üsküdar ile çevrili olan Koşuyolu'nda son günlerde bir hareketlilik yaşanıyor. Bu hareketliliğin sebebi ise inşaat sektöründe söz sahibi iki firma. Sur Yapı ve Ofton İnşaat, yeni konutlar üretmek için Koşuyolu semtini seçti. 

Koşuyolu'nun değerine değer katacaklar

Sur Yapı'nın projesi Dost Ozan Sokak'ta, Ofton İnşaat'ınki ise Ali Dede Caddesi üzerinde başladı. Ofton'un yaklaşık 1 yıldır çalışmalarını sürdürdüğü Elysium Elit Koşuyolu projesi bölgede varlığını hissettirirken, Sur Yapı Koşuyolu projesinin de semte gelmesiyle buradaki konut fiyatlarının artacağı düşünülüyor.

Sur Yapı Koşuyolu için ön talep toplanıyor

Sur Yapı Koşuyolu projesi E-5 girişinin hemen yanında bulunuyor. Konut, home ofis blokları ve ticari alanlardan meydana gelen konut projesinde metrekare fiyatlarının 6 bin dolardan başlayacağı belirtiliyor. 

Yakında inşaatına başlanacak olan konut projesi, Tarihi Yarım Ada, Adalar ve deniz manzaralarıyla kendini gösteriyor. Projenin görselleri ve detayları henüz belli değil.

Avrasya Tüneli'ne olan yakınlığıyla dikkat çeken Sur Yapı Koşuyolu aynı zamanda metrobüs, Kadıköy – Kartal metrosunun Acıbadem istasyonuna komşu konumuyla ön plana çıkıyor. 

Metrekare fiyatları 4 bin 300 dolardan başlıyor

elysium elit koşuyolu
Elysium Elit Koşuyolu 2 blok halinde yükseliyor

Ofton İnşaat'ın Koşuyolu projesi Elysium Elit Koşuyolu ise uzun süredir devam ediyor. İnşaatı geçtiğimiz mart ayında başlayan proje, 86 daireden meydana geliyor. 1+1'den 4,5+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı Elysium Elit Koşuyolu'nda metrekare birim fiyatları 4 bin 300 dolar ile 5 bin 900 dolar arasında değişiyor.

Ofton İnşaat Koşuyolu Sur Yapı Koşuyolu