Güneş Tepe İstanbul / Metal Yapı Konut

Metal Yapı Konut firmasının Güneş Tepe İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İçdaş Güneşli

İçdaş Güneşli projesi Nisan'da satışta!

Konut Projeleri Sinem Öztürk 07.03.2016
Aydınlı İnşaat ve Metal Yapı'nın İçdaş Güneşli adıyla anılan yeni projesi önümüzdeki ay satışa çıkacak.
Aydınlı İnşaat ve Metal Yapı'nın Bağcılar Güneşli'deki İçdaş arazisi üzerine inşa edeceği yeni proje için hazırlıklar başladı. Güneşli Mahallesi, Devekaldırımı Caddesi'ne cepheli konumda yer alan projenin önümüzdeki ay satışa çıkması bekleniyor. Projenin satış ofisi hazırlıkları sürüyor.

112 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan İçdaş Güneşli projesinde 18 blokta 1660 daire yer alıyor. 246 bin 131 metrekaresi konuta ayrılan projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. Ticari üniteler, otopark, sosyal ve ortak kullanıma yönelik alanlara ayrılan 67 bin 635 metrekarelik kısım ise 19 bloktan oluşuyor. 

İçdaş Güneşli projesi Atatürk Havalimanı'na 9 km, Basın Ekspres Yolu'na 2 km, İDO iskelesine 17 km, TEM'e 5,7 km, E5'e ise 8,8 km mesafede yer alıyor. Projeden Yenimahalle ve Mahmutbey Metro durağına 10-15 dakikalık yürüme mesafesinde ulaşım sağlanıyor.

İçdaş Güneşli Aydınlı İnşaat Metal Yapı