Huzurlu Marmara / Huzurlu İnşaat A.Ş.

Huzurlu İnşaat A.Ş. firmasının Huzurlu Marmara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Huzurlu Marmara

Huzurlu Marmara Beylikdüzü ticari alanları satışta!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 24.03.2017
İstanbul'un en huzurlu en karlı dükkanları Huzurlu Marmara Beylikdüzü'nde satışa açıldı.
Huzurlu İnşaat'ın Beylikdüzü projesi Huzurlu Marmara'nın ticari alanları satışa çıktı. Yakuplu'da 27 dönüm arsa üzerine 10 blokta 500 daireden meydana gelen Huzurlu Marmara Beylikdüzü'nde 26 işyeri bulunuyor. 

Metrekaresi 10 bin TL'ye dükkan

Dükkanların alanları 88 metrekare ile 180 metrekare arasında değişirken, küçük metrekareli dükkanlar satıldı. Huzurlu Marmara Beylikdüzü'nde 150 metrekare ile 180 metrekare arasında değişen dükkanların satışı sürüyor. Dükkanların metrekare fiyatı 10 bin TL olarak belirlendi. Huzurlu Marmara Beylikdüzü'nde sıfır peşinatla dükkan sahibi olabildiğiniz gibi 60 aya kadar vade farksız ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Tamamen aile yaşamına uygun şekilde tasarlanan ve 2+1, 3+1, 4+1 konutlardan oluşan Huzurlu Marmara'da teslimler 2018 Ekim'de yapılacak. Ancak projenin gidişatına göre erken teslim yapılma şansı oldukça yüksek. Projede yanı başında bir cami yanı sıra açık pazar yeri, kapalı spor salonu mevcut. Huzurlu Marmara'da kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, göl kafe, fitness center, oyun ve eğlence alanı sıralanıyor.

Huzurlu Marmara Huzurlu Marmara beylikdüzü Huzurlu inşaat