Mai Residence / Fer Yapı

Fer Yapı firmasının Mai Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mai Residence

Hiç para ödemeden ev sahibi olunur mu?

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 28.04.2015
Mai Residence'tan hiç para ödemeden evinizi şimdi alın, Eylül'de oturun. Ödemeye Nisan 2016'da başlayın.
Mai Residence'ta peşinat ve ara ödeme yapılmadan dairenizi hemen alın. Ödemelerinize 1 sene sonra, Kartal'da E-5'in deniz tarafında Adalar manzarasına karşı keyif yaparken başlayın.

Mai'de sizi bekleyen ayrıcalıklar

1. blokta; her katta kat bahçesi, fitness salonu, çok amaçlı salon, VIP lounge, back up concierge hizmetleri,

2. blokta havuz, spor sahası, fitness salonu, çocuk oyun alanları, lounge, hobi odası, mini müzik stüdyosu, sinema odası, masa tenisi, langırt, bilardo, depo alanları, back-up concierge hizmetleri...

Mai Residence'ın birinci bloğunda yaşam başlarken, 2. blokta yaşam Eylül'de başlayacak. 

FerYapı projesi olan Mai Residence, 357 daireden oluşuyor. Bir bloğu residence, diğeri home office olarak tasarlanan proje, 11 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor.

Mai Residence ödeme planı

Projedeki kampanya 50 adet daire ve tüm daire tipleri için geçerli olup 31 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerli. Süreli ötelemeli satış kampanyası dahilinde yüzde 25 peşinat Nisan 2016'da, ünitenin kalan bedeli olan yüzde 75'i ise anlaşmalı finans kurumunun belirlediği kredi faiz oranı kullanılarak eşit taksitler halinde Nisan 2016'dan itibaren ödenecek.

Mai Residence