Helenium Garden'da 60 ay 0 faiz! Yarın görücüye çıkıyor!

Helenium Garden'da 60 ay 0 faiz! Yarın görücüye çıkıyor!

Konut Projeleri 08.05.2013 14:41

38 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Helenium Garden, çepeçevre bahçeler içinde konutları, 1.500 metrekarelik size özel alışveriş merkezi, botanik bahçeleri, oyun alanları ve geniş sosyal alanlarıyla yaşam buluyor

Sabiha Gökçen Havalimanı ve çevreyoluna yakınlığıyla dikkat çeken Helenium Garden, Kurtköy'de hayata geçiriliyor. Yarın lansmanla satışa çıkacak olan Helenium Garden'ın basın toplantısı Emlaktasondakika.com'dan canlı yayınlanacak.

Saat 10.00'da başlayacak basın toplantısı Les Ottomans Otel'de gerçekleştirilecek. Tem, E-5 ve sahil yoluna ulaşım kolaylığıyla dikkat çeken Helenium Garden Kurtköy, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine 20 dakika mesafede yer alıyor. 

38 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Helenium Garden, çepeçevre bahçeler içinde konutları, 1.500 metrekarelik size özel alışveriş merkezi, botanik bahçeleri, oyun alanları ve geniş sosyal alanlarıyla yaşam buluyor. 11 bin metrekarelik bir arazi üzerine kurulan Helenium Garden, Sabiha Gökçen Havalimanı'na bir kaç dakika mesafede yer alıyor. 

250 konuttan oluşması planlanan Helenium Garden, Başarır İnşaat imzasıyla yükseliyor. Bahçe ve botanik alanlarının ön planda tutulacağı Helenium Garden, dört blok halinde inşa ediliyor. 1.500 metrekaresi alışveriş merkezine ayrılan Helenium Garden'ın 2014 yılının Aralık ayında tamamlanması hedefleniyor.

Helenium Garden İletişim Bilgileri;

Web: http://heleniumgarden.com

Telefon: 0216 702 10 00

Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com