metal yapı ile aydınlının güneşlideki projesi

Güneş Tepe İstanbul, Nisan'da lanse edilecek!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 22.03.2016
İstanbul Güneşli'de Metal Yapı Konut ve Aydınlı ortaklığında inşa edilecek Güneş Tepe İstanbul projesinin Nisan ayında lansmana çıkması planlanıyor.
Metal Yapı Konut ile Aydınlı ortaklığında İstanbul Güneşli'de inşa edilecek olan Güneş Tepe İstanbul projesi bölgenin en büyük yatırımları arasında girecek. Güneşli Mahallesi Deve Kaldırımı Caddesi üzerinde yükselecek olan karma proje mimarisi ve konumuyla öne çıkıyor.

metal yapı konut güneşli <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=g%c3%bcne%c5%9f+tepe+istanbul'>güneş tepe istanbul</a> projesine ait bir blok

Güneş Tepe İstanbul projesinde bir blok...

Eski İçdaş Fabrikası arsasında inşa edilecek olan Güneş Tepe İstanbul projesi Atatürk Havalimanı'na 9 kilometre, Basın Ekspres Yolu'na 2 kilometre, TEM Otoyolu'na 5,7 kilometre, E5 Karayolu'na ise 8,8 kilometre uzaklıkta olacak.

Yenimahalle ve Mahmutbey metro duraklarına yürüyerek 10-15 dakika mesafede konumlanacak olan Güneş Tepe İstanbul projesinde 246 bin 131 metrekarelik konut alanı olacak. 18 blok şeklinde tasarlanan proje kapsamında 1+1 ile 4+1 arasında değişen konutlar yer almakta.

güneştepe istanbul güneşli projesindeki bloklar

1660 konutluk Güneştepe İstanbul projesi karma konsepte sahip olacak...

Toplamda 1660 konutun yer alacağı Güneş Tepe İstanbul projesinde ticari üniteler, otopark ve sosyal donatı alanları bulunacak. Konutlar dışındaki 67 bin 635 metrekarelik bölümde 19 blok yer alacak. Dev projenin Nisan ayı içerisinde lanse edilmesi planlanıyor. 

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

güneş tepe istanbul güneştepe istanbul projesi metal yapı aydınlı güneş tepe güneştepe istanbul konut projesi