Evora İstanbul / Teknik Yapı

Teknik Yapı firmasının Evora İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
evora istanbul projesi

Evora İstanbul’un satış toplam geliri arttı

Konut Projeleri Emine Pile 12.07.2016
Teknik Yapı tarafından Tuzla’da hayata geçirilen Evora İstanbul projesi ile ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) açıklama yapıldı.
İstanbul Anadolu Yakası'nın hızla değer kazanan ilçelerinden Tuzla'da inşa edilen Evora İstanbul değer artışı sağlamaya devam ediyor. Son yılların en büyük projelerinden olan proje, adeta küçük bir kasabayı andırıyor. 

KAP'a yapılan açıklamaya göre şirket, İstanbul Tuzla 2. Etap 1. Bölge Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi kapsamında hayata geçirilen Evora İstanbul'da asgari şirket payı toplam gelirinin arttığını belirtti. Şirketin 166 milyon 201 bin 56 lira olan asgari şirket payı toplam geliri, artarak 168 milyon 761 bin 856 liraya çıktı. 

Açıklama şu şekilde; “Şirketimiz projelerinden “İstanbul Tuzla 2. Etap 1. Bölge Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi”nde (Evora İstanbul) Yüklenici ile yapılan 6 No.lu Protokole göre 166.201.056,60 TL olan Asgari Şirket Payı Toplam Geliri, yeni 7 No.lu Protokole göre artarak 168.761.856,60 TL'ye çıkmıştır”

Evora İstanbul