Erguvan Premium Residence
Haberler / Konut Projeleri / Erguvan Premium Residence görücüye çıktı!

Erguvan Premium Residence görücüye çıktı!

Konut Projeleri 02.02.2017 09:12

Erguvan İnşaat Yönetici Ortağı Emre Maraşlı, Erguvan Premium Residence'ın detaylarını anlatıyor.

Erguvan İnşaat Yönetici Ortağı Emre Maraşlı, Erguvan Premium Residence'ı 12 bin kişilik bir anket yaparak tasarladıklarını açıkladı.

Çoğunlukla 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinden meydana gelen Erguvan Premium Residence, güvenlik, sağlamlık ve dayanıklılık konusunda üst düzey şekilde oluşturuldu. 252 konuttan meydana gelen Erguvan Premium'da Özel kiralama yöntemiyle yaşam alanınızı genişletebilirsiniz.

Leed Gold Sertifikasına aday olan Erguvan Premium Residence, 38 bin metrekare inşaat alanına sahip. Projede 178 adet 1+1, 88 adet 2+1, 9 adet 3+1 ve 9 adet 4+1 yanı sıra 10 adet ticari alan yer alıyor. Erguvan Premium Residence'ta fiyatlar 315 bin TL'den başlayarak 1 milyon 100 bin TL'ye kadar yükseliyor. Erguvan İnşaat projeye 45 milyon lira yatırım yapıyor. Projenin toplam cirosu ise 120 milyon TL olarak planlanıyor.

Erguvan Premium Residence'ta fiyatlar sadeleşti

Fiyatları sadeleştirdiklerini belirten Erguvan İnşaat Yönetici Ortağı Emre Maraşlı, "Bugün bir konut firmasına gidiyoruz şu daire 300 bin lira ama üzerine iskan bedeli var, KDV var, o var bu var ne oldu 350 bin lira. İnsanlar bundan şikayetçi. Tek fiyat yaptık. Fiyat artı tapu masrafı. Başka hiçbir şey yok iskan yok, KDV yok abonelik bedelleri yok. Fiyatları sadeleştirdik." dedi.