maritbet girişmaritbet
Erguvan İnşaat, yeni satış ofisiyle de ezberleri bozuyor

Erguvan İnşaat, yeni satış ofisiyle de ezberleri bozuyor

12 bin kişinin katıldığı bir kamuoyu yoklaması ile karar verilen Erguvan Premium Residence, yeni satış ofisiyle de ezberleri bozuyor.

İç mimar Onur Aygenç tarafından hazırlanan yeni satış ofisi alışıldık satış ofisi kavramının dışına çıkıyor. Erguvan Premium Residence, elegant ve sofistike detaylarıyla ve hareketli şehir yaşamına, "karanlık""sakinlik" arzusuna gönderme yapan ofisleriyle ziyaretçilerine ve çalışanlarına “Bir ofis için fazla ev, bir ev için fazla ofis” hissi oluşturuyor.  Ofis mobilyaları dile itinayla seçilen satış ofisi aynı zamanda ünlü ressam Ayşenur Kaya'ın ALA Serisinin, Okyanusta Bir Damla, Sirayet, Aşk-ı Muhabbet eserlerine de ev sahipliği yapıyor.

İstanbul Kurtköy'de Teknopark'a komşu tek proje özelliğiyle inşaatına devam edilen Erguvan Premium Residence'ın yeni ofisi faaliyete geçtiği Ağustos başından bu yana her hafta sonu ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. 

Erguvan İnşaat Yönetici Ortağı Emre Maraşlı, ziyaretçiler için bir ofisten çok daha fazla anlam taşıyan yeni satış ofisinin tablolarıyla adeta bir sanat galerisine dönüştüğünü anlatırken, yeni ofisin ziyaretçiler tarafından takdir gördüğünü ve tam puan aldığını söyledi.

Bu arada Erguvan İnşaat'ın yeni genel merkezinin ofisleri de satış ofisiyle aynı blokta bulunuyor. 
Emre Maraşlı “Biz Kurtköy'ün bugünü ve geleceğine olan inancımızla, şirketimizin yeni genel merkezini de Erguvan Premium Residence'a taşıdık. Artık Erguvan Premium Residence'ta yaşayacak müşterilerimize hem yönetim hizmeti vereceğiz, hem de onların abonelik gibi işlemlerini kolaylaştırarak onlarla daha yakın temasta bulunacağız”diye konuştu.

Teslim Tarihi Yaklaştı Satışlar Hareketlendi

Yeni satış ofisine akın eden müşterilerin ilgisinin ekibin motivasyonunu artırdığını açıklayan Emre Maraşlı,  projeye olan ilgiyi hem lokasyon avantajına  hem de bu çok özel projede teslimatın yaklaşmasına bağladı. Yeni projede inşaatın yüzde 65'i tamamlanırken, satış oranı da yüzde %40 seviyesini buldu.

Kurtköy'de adeta yeni bir kentin kurulduğunu ifade eden Emre Maraşlı “Burası yaşayanlar açısından Anadolu Yakasının Göktürk bölgesi olma yolunda hızla gelişiyor. Yatırımlar açısından da pek çok kritik faktörü bünyesinde barındırıyor. Kaldı ki günümüzün finansal darboğazında para artık daha da kıymetli hale geldi. Bu nedenle yatırımcıların karar verirken en az iki kez düşünmesi gereken bu dönemde, Kurtköy bölgesinin ve Erguvan Premium Residence'ın sunduğu avantajların yatırımcılar tarafından kaçırılmaması gerektiğini düşünüyoruz” dedi.

5 Yıl içinde 150 bin kişinin taşınması beklenen Kurtköy bölgesi, Sabiha Gökçen Havalimanı, Teknopark, HABOM teknik servisleri, Viaport Alışveriş Merkezine, 5 üniversite kampüsüne ev sahipliği yapması ve Gebze Organize Sanayi Bölgesi ile Dilovası Sanayi Bölgesine yakınlığı nedeniyle hızlı ve planlı bir şekilde gelişiyor. Emre Maraşlı bölgede 5 yıllık fiyat artışının yüzde 120'nin üzerinde olduğuna da dikkat çekiyor.

Erguvan Premium Residence projesinin yatırım değeri 140 milyon lira olarak hesaplanırken, büyüklükleri 55 ila 158 metrekare arasında değişen 1+1 , 2+1, 3+1, 4+1 tipindeki dairelerin Şubat 2018'de teslim edilmesi planlanıyor. ‘Geleceği Gören Evler' sloganıyla satılan proje, Ankara Caddesi üzerinde, 10 bin 350 metrekarelik arazide yükseliyor. Erguvan Premium Residence, 9 katlı 2 blokta, 284 konut ve 10 ticari alandan oluşuyor.  Konut tiplerinin1+1 , 2+1 ,3+1 , 4+1'den oluştuğu projede  konut fiyatları 312.500 TL  ile 1.150.000 TL arasında değişiyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Erguvan İnşaat, Kurtköy'de 5. projesine başlıyor!
  • 28.09.2015 13:18

Erguvan İnşaat, Kurtköy'de 5. projesine başlıyor!

Daha önce WBahçe, Avlu, Loft Dragos, WRoof ve QBahçe projelerini hayata geçiren ...

Erguvan Premium Residence projesinin foto galerisi yayında!
  • 22.02.2017 16:24

Erguvan Premium Residence projesinin foto galerisi yayında!

Erguvan İnşaat imzasıyla Kurtköy'de inşa edilen Erguvan Premium Residence'ta 1+1 ...

Wroof proje görselleri
  • 18.11.2013 14:13

Wroof proje görselleri

Demirbaş Yapı ve Erguvan İnşaat ortak projesi Wroof'dan görseller. ...

Wroof basın toplantısından kareler
  • 18.11.2013 13:13

Wroof basın toplantısından kareler

Demirbaş Yapı ve Erguvan İnşaat ortak projesi Wroof basın toplantısından görsell ...

Erguvan İnşaat, yeni satış ofisiyle de ezberleri bozuyor
  • 24.08.2017 12:51

Erguvan İnşaat, yeni satış ofisiyle de ezberleri bozuyor

12 bin kişinin katıldığı bir kamuoyu yoklaması ile karar verilen Erguvan Premium ...

Erguvan Premium Residence'ta yağmur suları değerlendiriliyor
  • 05.05.2017 15:37

Erguvan Premium Residence'ta yağmur suları değerlendiriliyor

Kurtköy'de çevreyi seven Erguvan Premium Residence'ı hayata geçiren Erguvan İnşa ...