Ege Suits / Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme

Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme firmasının Ege Suits projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ege Suits

Ege Suits Kavuklar'da yaşam başladı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 09.04.2015
Dünyaca ünlü mimarların tasarladığı ve Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme’nin İzmir’e hediye ettiği Ege Suits’te yaşam başladı.
İzmir, yaşam tarzınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirecek bir proje ile tanıştı. Hayata değer katmak için tasarlanan Ege Suits, yaşayanlara sunduğu olanaklarla yaşam kalitesini hep daha yukarıya taşıyor. Her bir detayın titizlikle planlandığı Ege Suits, her yaştan farklı zevklere sahip, hayatın tadını eksiksiz çıkarmayı planlayanların buluşma noktası haline geldi. Yüzde 75'inin satışı tamamlanan Ege Suits, 7 yıldızlı hizmetleri ile yaşam kalitenizi artırmak üzere tasarlanmış ince detayları ile baş döndürüyor.

Dünyaca ünlü tasarımcıların ince dokunuşları ile hayata geçen Ege Suits yeni sahiplerini ağırlamaya başladı. Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme'nin İzmir'e hediye ettiği ‘yaşayan proje', konut sahiplerini iş hayatının stresinden uzaklaştırırken, sağlıklı ve seçkin yaşam kültürünün kapılarını aralıyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Ege+Suits'>Ege Suits</a>

Günün her saatinde teknik servis, temizlik, rezervasyon ve güvenlik gibi residans hizmetlerinin standart olarak tanımlandığı Ege Suits, farklı zevklere hitap eden sosyal alanları ile yeni bir yaşam tarzı sunuyor. Business Club, ofise gitmek zorunda kalmadan işlerinizi takip etmenize ve hatta toplantılarınızı evinizin konforunda yapmanıza izin verirken, Kids Club'da çocuklar kendi yaşlarına uygun oyun konsolları ve farklı oyuncaklar ile grup olarak keyifli ve güvenli şekilde vakit geçirebiliyor.

Sağlıklı yaşamın hayatlarının vazgeçilmez bir parçası olarak görenler Ege Suits'in masaj odaları, fitness stüdyosu, bahçe koşu parkuru, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahalarını kullanırken, yüzme tutkunları ise İzmir'in üzeri açılıp kapanabilen yarı olimpik tek yüzme havuzunda yılın her günü havuza girebiliyor. Dev ekranda oyun oynamayı sevenler için düşünülmüş Game Club ve puro tutkunları için özel tasarlanmış Cigar Club yine Ege Suits'in gusto kültürünün bir parçası olarak sunuluyor.

Sınırsız konfor ve yaşamınıza değer katan ayrıcalıkların adresi Ege Suits, sınırlı sayıdaki konutla ayrıcalıklı ve seçkin bir yaşamı hedefleyenleri bekliyor.

Ege Suits kavuklar gayrimenkul