Dumankaya Mozaik / Dumankaya İnşaat

Dumankaya İnşaat firmasının Dumankaya Mozaik projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
mozaik sancaktepe

Dumankaya Mozaik’te büyük fırsat!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 28.11.2015
60 ay sıfır faiz seçeneğinin sunulduğu projede peşin ödemelere yüzde 12 indirim uygulanmakta.
Dumankaya İnşaat, İstanbul Sancaktepe'deki Mozaik projesinde çok avantajı yeni bir kampanya başlattı. 2 bin 134 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatının sunulduğu projede 60 ay sıfır faiz seçeneği de bulunmakta.

Büyük indirim fırsatı

Peşin alımlara özel yüzde 12'lik dev indirimin uygulandığı Dumankaya Mozaik, az katlı mimarisiyle dikkat çekiyor. İçerisinde stüdyodan başlayıp 4+1'e kadar uzanan konut seçeneklerinin yer aldığı proje konumuyla da büyük bir avantaja sahip.

Merkezi noktaların yanı başında

3. Köprü, şehir hastanesi ve metro istasyonu gibi merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çeken Dumankaya Mozaik toplamda 3 etaptan oluşmakta. 64 bin metrekare alan üzerine kurulan ve geniş yeşil alanlarıyla öne çıkan Mozaik'te 450 metrekarelik sosyal tesis, 330 metrekarelik açık yüzme havuzu, pergolalı oturma alanları, lavanta hasat alanları, aktivite ve etkinlik meydanı gibi birçok seçenek bir arada yer almakta.

dumankaya mozaik mozaik sancaktepe projesi