Cordella Kartal / Kayıhan Yapı - Scon Yapı

Kayıhan Yapı - Scon Yapı firmasının Cordella Kartal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Cordella Kartal projesinin blokları

Cordella Kartal’da 254 bin liraya daire fırsatı!

Konut Projeleri Emine Pile 24.12.2015
Kayıhan Yapı ve Scon Yapı tarafından Kartal’da hayata geçirilen “Cordella Kartal” eşsiz Adalar manzarası sunuyor.
Kentsel dönüşümle birlikte İstanbul'un önemli bir merkezi haline gelen Kartal'da Metro, Marmaray gibi iki alternatifli demiryolu ulaşımına yakın, E5 Karayolu ve sahil yoluna eşit mesafede yükselecek olan Cordella Kartal projesi; Adalet Sarayı, Kartal Eğitim-Araştırma Hastanesi ve önemli hizmet kurumlarına yakınlığıyla da merkezi bir lokasyonda hayata geçirilecek. 

7.000 metrekare arsa alanında 17,16 ve 15 katlı 3 bloktan meydana gelen Cordella Kartal'da 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe katı daire tipleri olmak üzere toplamda 215 daire yer alacak. Bunun yanında projede perakende sektörünün en büyük markalarından biri olan Migros'un bulunacağı bir market alanı olmak üzere toplam 3 adet ticari alan bulunuyor.

Manzarası Adalar... 

Sanayi alanlarının bölge dışına taşınarak hizmet sektörünün gelmesiyle birlikte İstanbul'un yeni merkezlerinden biri haline gelen Kartal; Metro ve Marmaray gibi ulaştırma projeleriyle de İstanbul'un kalbine bağlanmaktadır. Kentsel dönüşümle birlikte gelişimini tamamlayan Kartal'ın en değerli bölgesinde yükselecek olan Cordella Kartal, sahil yoluna yakınlığı ve panoramik Adalar manzarasıyla da fark sunacak bir proje…

Farklı daire tipleriyle hem oturumcuya, hem de yatırımcıya hitap eden Cordella Kartal'da farklı büyüklükte 1+1'ler, 2+1'ler, 3+1'ler ve bahçe katları ile keyif daireleri bulunuyor. 

Cordella Kartal, geniş sosyal donatılarıyla da yatırımcılarına hitap ediyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, saunalar, çocuk oyun alanları, kapalı otopark ve güvenliğiyle de eksiksiz bir sosyal donatıya sahip…

Metrekare fiyatları 3 bin 600 liradan başlıyor

İnşaat kalitesi ve modern dış cephesiyle de dikkat çeken Cordella Kartal'da malzeme kalitesi de üst seviyede olacak. En iyi markaların kullanılacağı projede mutfak ankastre seti, banyo ve mutfak dolapları da şıklığıyla göz dolduracak.

Lansmanda %12 fiyat avantajı sağlayan Cordella Kartal, 3.600 TL'den başlayan metrekare fiyatlarıyla satışa çıkacak. Projede 1+1 daireler 254.000 TL, 2+1daireler 389.000 TL, 3+1 daireler 569.000 TL gibi cazip fiyatlarla başlıyor. Ayrıca peşin ödemelerde %8 ilave indirim imkanıyla birlikte, 24 ay “0” faizli firma taksitlendirmesi ve yüzde 25 peşin kalanı 120 aya kadar banka kredili ödeme seçenekleri de mevcut. Kentsel dönüşüm nedeniyle fiyatlarda uygulanan yüzde 1 KDV oranı da yatırımcıları cezbedecek unsurlar arasında…

 

 

Cordella Kartal Kayıhan Yapı