sinpaş aydos country

Çocuklu ailelerin tercihi: Sinpaş Aydos Country

Konut Projeleri Esra Karaşin 05.12.2017
Sinpaş GYO’nun Aydos Ormanı’nın yanı başında hayata geçirdiği Aydos Country, çocuklarını şehrin gürültüsünden uzak bir yaşam sunuyor.
Sokakta oynayan, babasıyla balığa çıkan çocuk artık nostaljik bir fotoğraf karesi. Gelişme çağındaki çocuklar tableti elden bırakmıyor. Halbuki doğayı tanımak çocukları obezite, hiperaktivite, sosyal fobi, şiddet eğilimi gibi birçok fiziksel ve psikolojik rahatsızlıktan uzak tutuyor. Amerikalı araştırmacı yazar Richard Louv'un ‘Doğa Yoksunluğu Sendromu' olarak tarif ettiği sorunun çözümüyse basit: doğayla temas…

Ormanın yanı başında, doğayla iç içe bir yaşam 

Sinpaş GYO'nun Aydos Ormanı'nın yanı başında hayata geçirdiği yeşillikler içindeki Aydos Country, işte buna fırsat sağlıyor. Ormanın yanında, doğanın içinde yaşamak isteyen aileler çocuklarını tam bir doğa dostu olarak yetiştiriyor. Şehrin gürültüsünden uzak, kuş cıvıltıları içerisinde trafiğe kapalı oyun alanları, çocukların ruhsal ve bedensel gelişimine katkıda bulunurken, egzoz dumanından uzak tertemiz havada, rahat ve güvenli şekilde vakit geçirmesine olanak sağlıyor. Çocuklar evde bilgisayar başında değil, mavi ve yeşilin tam ortasında bisiklete binerek büyüyor.

Çoçuklar için özgür ve güvenli mahalle hayatı 

Aydos Country'de yaşamaya başlayanların yüzde 90'ı çocuklu aileler. Ev alırken çocuklarını güven içinde büyüteceği, komşuluk ilişkileri geliştirebileceği yaşam alanları arayan aileler, hem Aydos
Ormanı'nın doğal güzelliklerinden hem de ‘country' yaşam anlayışıyla tasarlanan peyzajdan yararlanmaya başladı.
Aydos Country'de, trafiğe kapalı alanda tasarlanan güvenli mahalle ortamında, doğayla temas halinde büyüyecek şanslı çocukları özel tasarlanmış ağaç evler, kaykay pisti, tırmanma duvarı, kum havuzu, ve yaş gruplarına özel hazırlanan oyun alanları bekliyor.

Güne metropolden uzaklaşmadan, kuş sesleri ile uyanın 

Aydos Country; bölgenin ormana yakınlığı ve aynı zamanda Kuzey Marmara Otoyolu ve metro güzergahında olması sayesinde yakın gelecekte en çok değer kazanacak projelerin başında geliyor.

Yüzde 5 peşinatla hemen teslim, 2019'da ödeme 

Aydos Country'de hem iç hem dış tasarımı ile motivasyonunuzu artırmak için özel olarak hazırlanan su değirmeni göleti ve dinlenme terası ile size ve sevdiklerinize özel sosyal alanınız da bulunmakta. Komşularınızla sosyalleşerek şömine karşısında kahvenizi keyifle yudumlayabilir, Fitness, Wellness-Spa, Kapalı Yüzme Havuzu'nda günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Tüm bu ayrıcalıklar, yüzde 5 peşinat ve 2019 yılında başlayacak taksitlerle Aydos Country'nin yeni sakinlerini bekliyor.

sinpaş aydos country sinpaş aydos country fiyat sinpaş aydos country nerede sinpaş aydos country ödeme seçenekleri sinpaş aydos country sosyal donatıları sinpaş gyo