Avrupark Hayat

Cihan İnşaat'ın Bahçekent'teki 2. projesi Avrupark Hayat!

Konut Projeleri 26.10.2017 10:17

Cihan İnşaat imzası ile hayata geçirilen 2. proje Avrupark Hayat bugün basına tanıtıldı.

Cihan İnşaat imzası ile Hoşdere 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi kapsamında hayata geçirilen Avrupark Hayat projesinin detayları açıklandı.

42 bin 19 metrekarelik arsa üzerine kurulan Avrupa Hayat projesi, 1.095 konut ve 81 adet ticari üniteden oluşuyor. Kat yükseklikleri 3 ile 13 arasında değişen projede hemen her ihtiyaca yönelik daire tipi bulunuyor. Avrupark Hayat'ta 1+1, 2+1, 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. 

Emlak Konut GYO'nun 14 Eylül-31 Ekim tarihleri arasında geçerli olan ‘Şimdi Al, Ocak 2019'da Öde' kampanyasına göre; yüzde 5 peşinat, 12. ayda veya teslim tarihinde yüzde 15 şeklinde ara ödeme, kalan yüzde 80'lik kısım için ise banka kredisi kullanılabiliyor. 

Avrupark Hayat lansmanının açılış konuşmasını yapan Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yavuz Pala, projenin çok değerli bir lokasyonda hayata geçirildiğini belirtti. Projeyi öncelikli olarak oturuma yönelik olarak geliştirdiklerini ifade eden Pala, yatırımcıların kısa sürede kazanç elde edeceklerini ifade etti. 

Lansmandan canlı yayın Emlaktasondakika.com'da aktarıldı.