Göl Panorama Evleri / Emlak Konut GYO - Be-Ma İnşaat

Emlak Konut GYO - Be-Ma İnşaat firmasının Göl Panorama Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Göl Panorama Evleri sizi ev sahibi yapacak

Bu proje çok kararlı! Sizi ev sahibi yapacak!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 24.10.2014
Bema İnşaat'ın Emlak Konut GYO'nun arsa üzerine inşa ettiği Göl Panorama Evleri'nde fiyatlar 186 bin liradan başlıyor
Bahçeşehir'in yanı başında yükselen Göl Panorama Evleri'nde fiyatlar 186 bin liradan başlangıç gösteriyor. Firma bünyesinde 60 ay faizsiz vade imkanı sunan proje, Emlak Konut güvencesi ile konumlandırılıyor. 

Göl Panorama Evleri blokları

Bema İnşaat'ın hayata geçirdiği Göl Panorama Evleri, 1,431 konuttan meydana geliyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşan projenin arsa alanı 95 bin metrekare olarak belirlendi. 

Göl Panorama Evleri'nde 40 adet ticari alan hizmet verecek. Atatürk Havalimanı'na 13 kilometre, 3. havalimanına 30 kilometre, 3. köprüye ise 40 kilometre mesafede yer alan projenin mimari tasarımı Tago Mimarlık imzasını taşıyor.

Göl Panorama Evleri süs havuzu

300 bin metrekare inşaat alanına sahip olan konut projesinde binalar sadece 8 bin 500 metrekare alan kaplıyor. Geri kalan alanlar ise yeşil ve açık alanlar olarak tasarlandı. 

Göl Panorama Evleri'nde açık ve kapalı yüzme havuzu, otopark alanları, fitness center, voleybol ve basketbol sahası, tenis kortu, süs havuzu, güneşlenme alanları ve çocuk oyun alanları mevcut.

Göl Panorama Evleri bahçe katı evler

Göl Panorama Evleri İletişim Bilgileri;

Web: http://golpanoramaevleri.com/
Telefon: 444 0 540

Göl Panorama Evleri bahçeşehir Göl Panorama Evleri